Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanko do #rozowepaski. Czy przeszkadzałoby wam gdyby wasz chłopak miał w przeszłości kontakty seksualne z innymi facetami (albo raczej chłopcami, bo tylko tacy młodzi mnie kręcą)?

Jestem biseksualny, chociaz bardziej podobają mi się kobiety to w przeszłości miałem dużo więcej kontaktów z chłopakami.
Głównie dlatego, że dziewczyny jakoś nigdy za mną nie przepadaly. Za to wśród facetów zawsze mogłem przebierać

Jednak w końcu zainteresowała się mną dziewczyna. Od 2 miesięcy jesteśmy razem, uprawiamy seks, jest super. Tylko nie wiem czy powinienem jej powiedzieć, że jestem bi.
Boje się, że się wystraszy tego i rzuci mnie przez to. Sama liczba moich partnerów seksualnych może ją do mnie zniechęcić... Mam 21 lat, miałem 11 partnerów i 2 partnerki (wliczając ją).
Ona nie miała przede mną nikogo, też ma 21 lat.

Mirabelki - jak byście zareagowały? Co mi poradzicie? Mówić, a może zachować to dla siebie i nie psuć tego co jest między nami?

Ps. Nie mam problemu z wiernością, nie brakuje mi seksu z facetami. W trójkąt bym się zabawił, ale moja dziewczyna jest bardzo na nie, zarówno w konfiguracji mmf jak i mff

#zwiazki #pytanie trochę #lgbt #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 15
ŚwiętyCielak: Tu OP:
@kwasnydeszcz: jaka liczba partnerów byłaby dla Ciebie ok?

Nie żebym się usprawiedliwiał, ale tak patrząc po kolegach (tych bliższych, których znam) ze studiów to:
- pewnie 30-40% to prawiczki
- z 40% jest lub bylo w dłuższym związku, najczęściej mieli 1-2 dziewczyny, więc pewnie to były ich jedyne partnerki seksualne
- reszta rucha jak leci, myślę że niektórzy mają dużo większy przebieg niż ja. I jeśli mam