Wpis z mikrobloga

@Prawy_Kacper:

wrzucanie tego do antyszczepionkowców i płaskoziemców to trochę przegięcie. Demokracja ma swoje ogromne wady. Widocznie nie powinieneś wypowiadać się na tematy które cię intelektualnie przerastają.


Tyle, że ze swoimi wadami i tak jest nieskończenie lepsza od dyktatury i zapewnia największe wolnosci jednostce.
@chanelzeg: Mało znasz systemów władzy.

Super wolności:
- państwo decyduje kiedy mogę robić zakupy
- państwo decyduje jakie psy mogę rozmnażać
- państwo decyduje ile mleka rocznie mogą dawać moje krowy
- państwo decyduje na co idą moje pieniądze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lakukaracza_:
- wszystkie dodatki E do żywności szkodzą zdrowiu. E330 (wit. C) też.
- witamina C skręca w prawą stronę i leczy raka
- Polish death camps
- holokaust nie istniał
- marihuana nie uzależnia i nie szkodzi zdrowiu
- gluten uzależnia i szkodzi zdrowiu
- SJW
- BLM
-propaganda i cenzura na największych serwisach internetowych
- religia jest zła (tylko katolicka, islam jest w porządku)
@chanelzeg: Z kolegą kiedyś stworzyliśmy sposób oceny systemów sprawowania władzy, zakładając że każde państwo niezależnie od systemu podąża do socjalizmu. Czyni to jednak w różnym tempie. Tempo to jest zależne w dużej mierze od sposobu sprawowania władzy w danym państwie. W demokracji tempo to jest najwyższe. W związku z tym nasza ocena musiała być najniższa.

W pewnym sensie pomiędzy demokracją a socjalizmem można postawić znak równości ponieważ demokracja w bardzo krótkim
@CyberDeath: @Okex: Jak można mieć nawet lekkie przypuszczenie, że jakaś licencja na internet to dobry pomysł? Jak, bo mi się to w głowie nie mieści. Dlaczego komuś, nawet powiedzmy, że z trochę niższym iq zabierać dostęp do internetu? Może wy faszystami jesteście?
@lakukaracza_: E tam. Antyszczepionkowcy i płaskoziemcy to margines, a demokracja faktycznie nie działa. Myślenie że dyktatura byłaby lepsza jest naiwne, ale to wcale nie sprawia, że demokracja nagle staje się czymś wspaniałym.
Mimo wszystko, jeśli ktoś tylko chce, Internet naprawdę pozwoli mu się rozwinąć.
udzie, którzy twierdzą, że PIS nie jest demokratyczny zapominają, że zupełnie uczciwie wygrali wybory i wygrają pewnie następne kupując wyborców.


@djtartini1: nieodłącznym składnikiem demokracji jest szacunek i stosowanie prawa z czym w PiS na bakier i to mają na myśli ludzie mówiący o "niedemokratycznym pisie"