Wpis z mikrobloga

Zawsze wjeżdżam, a mam korek na wierzchu (w zderzaku). Połowę zakazów i nakazów w Polsce jest zrobiona by ktoś tam mógł brać kasę za certyfikację i szkolenia. Tak samo było z samodzielnym laniem gazu na stacjach. Nie, bo nie i koniec. Bo wybuch i katastrofa. Do dzisiaj nie wiem jak można podpalić gaz LPG na stacji. Bo benzynę to bez problemu. A nagle dzisiaj można, wszyscy leją i jest OK.
Kolejny absurd
  • Odpowiedz
@granatowawolowina: #!$%@? hipolicie. Zaplon oparow moze spowodowac nawet ladunek elektryczny powstajacy przy otwieraniu drzwi podczas tankowania auta. Oczywiscie nie jest to norma ale niegaszenie auta podczas tankowania to doslownie igranie z ogniem
  • Odpowiedz
@barhlo: rób zdjęcia, proszę bardzo. I poza wyproszeniem mnie z parkingu przez ochronę, jak już mnie znajdą w sklepie, nic więcej się nie stanie. A dlaczego? Bo jak zwykle w Polsce wymyślają sobie różne znaki, których nie ma w prawie. I tak, znaku "LPG" na białym polu z czerwonym paskiem nie ma w prawie. Więc ten znak nic mi nie mówi. Co innego jak by był napis przed wjazdem. No ale
  • Odpowiedz
Kolejne to nie możesz zrobić prawa jazdy C jak nosisz okulary. Ale jak już jeździsz 5 lat i ci się wzrok pogorszy to w brylach już możesz jeździć. I to jest tylko w Polsce.


@granatowawolowina: Można robić bez problemów. Tylko nie dostaniesz bezterminowego ale tymczasowe.
A jak nie miałeś wady wzroku przy robieniu PJ to dostawałeś bezterminowe. To jedyna różnica.
  • Odpowiedz