Wpis z mikrobloga

Ale mnie ładnie zrobili w #!$%@? państwo z #play i #plush.
27marca podpisałem z Plushem abo z przeniesieniem numeru. Jeszcze 31 poszedłem do salonu Play upewnić się, że wypowiedzenie umowy i wniosek o przeniesienie numeru dotarł i w kwietniu zapłacę ostatni abonament. Chciałem w razie czego sam wypowiedzieć umowę. Pan w salonie wszystko potwierdził, że widzi już przeniesienie w systemie.
A dzisiaj dowiaduje się, że jednak nie: wniosek o przeniesienie dotarł do playa 3 kwietni i mam jeszcze raz zapłacić abonament.
A teraz #plus mi mówi, że 3 kwietnia to data nie wiadomo czego, bo tępa dzida z infolinii nie potrafi wyjaśnić, a #play ze nie wie czemu i czy sprzedawca w salonie mnie okłamał i powinienem był zadzwonić, bo wtedy by mieli nagrane.
W sumie 200 w plecy. Jeszcze żebym sam przegapił terminy i nie dopilnował...
  • 9
  • Odpowiedz
@tacky:
Zgodnie z regulaminem chciałem wypowiedzieć umowę z zachowaniem terminów, poszedłem to sprawdzić.
no i co tam potencjalnie mogę znaleźć? To, że pracownicy salonów mogą okłamywać klientów?
Serio nie rozumiem co chcesz przekazać.
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: Za dzień złożenia wypowiedzenia Umowy przez Abonenta przyjmuje się dzień doręczenia na adres korespondencyjny Obsługi Klienta, a nie złożenie dyspozycji w salonie. Wszystko jest w umowie. Wystarczy przeczytać, a niedouczonych konsultantów z przypadku nie słuchać.
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: 3 kwietnia to data pojawienia się wniosku w systemie bok. Czyli okres wypowiedzenia biegnie od 1 maja. Czego się spodziewałeś po play¯\_(ツ)_/¯ Pracownicy często sami nie znają regulaminów albo celowo pomijają niewygodne kwestie szczególnie, że salony zarabiają na sprzedaży, a nie na wysyłaniu wypowiedzeń( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tacky: spodziewałem się, że jeśli pracownik 30 marca mówi mi, że wniosek już mają to go mają, a nie, że mam nosić ze sobą dyktafon.
Skoro pojawił się w systemie bok 3 kwietni to skąd go tam gość widział?

No sory, mówisz mi, że ja mam się doktoryzować z regulaminów operatorów i prawa komunikacyjnego i sam jestem sobie winny, bo ktoś kto pracuje z tym na codzień jest niedouczony?
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: Zgodnie z prawdą powiedział, że mają bo przecież go złożyłeś, ale nie dodał, że jeszcze nie jest zarejestrowany( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sam nie zadbasz o siebie to kto ma to zrobić? Poza tym akurat plush nic tu nie jest winny.
  • Odpowiedz