Wpis z mikrobloga

@agaja: Wystarczy, że moje otoczenie (dziadkowie, mama, sąsiedzi i obcy ludzie) pukają w ramie i nagabują mnie pytaniami typu:
- dlaczego nie chodzę do kościoła
- kiedy wezmę ślub kościelny
- zakazują mi robić zakupy kiedy chcę
- zakazują koncertów moich ulubionych zespołów

I wiele innych. Podjąłem decyzję o akcji wynieżonej w katolików w ramach zemsty.
kiedy wezmę ślub kościelny


@ZasilaczKomputerowy: no to powiedz raz i dobitnie, ze wcale. I juz. A pytac beda o inne sprawy, bo tak to juz wyglada.
Kiedy slub, kiedy dzieci i inne takie. Natury ludzi nie zmienisz.

akazują koncertów moich ulubionych zespołów


?
@Lawrence_z_Arabii:

Kretynizm to bycie wojującym ateistą w internecie i też należy to piętnować.


To zdanie jest pełne raka. Już ci punktuje:

1. Pojęcie "wojujący ateizm" - rozumiem, że ktoś was siłą zmusza do odrzucenia wiary. Stoicie pod bronią?

2. "w internecie" - poprawnie w Internecie. Piszemy z dużej nazwy własne. Ja nie kryję się z poglądami w Internecie jak i poza nim, dlatego mam kłopoty. To wy jesteście "wojujący" z tego
1. Pojęcie "wojujący ateizm" - rozumiem, że ktoś was siłą zmusza do odrzucenia wiary. Stoicie pod bronią?


@ZasilaczKomputerowy: Nic nie rozumiesz, skoro nie wiesz, że nie wszystko w polskiej mowie traktuje się dosłownie.

Jeszcze związków frazeologicznych w gimnazjum nie omawialiście, czy jak?

2. "w internecie" - poprawnie w Internecie.


Pan polonista nie wie co to są związki frazeologiczne?

Piszemy z dużej nazwy własne.


A skąd wiesz, że chciałem tym określić konkretnie
@Lawrence_z_Arabii:

Jeszcze związków frazeologicznych w gimnazjum nie omawialiście, czy jak?


Atakując w ten sposób dajesz tylko świadectwo własnej indolencji. Próbując obrazić rozmówcę używasz zabronionej w dyskusji techniki erystyki, która wyklucza cię jako kogoś poważnego. Ty nie chcesz słuchać i wyciągnąć wnioski. Nie chcesz w tej dyskusji się czegoś nowego nauczyć, tylko komuś dosrać. Nie warto na ciebie tracić czasu. Giń w odmętach mojej czarnej listy.
@ZasilaczKomputerowy: uprość wszystko i sprowadź do absurdu? sam to zrobiłeś w swoim komentarzu:

Wystarczy, że moje otoczenie (dziadkowie, mama, sąsiedzi i obcy ludzie) pukają w ramie i nagabują mnie pytaniami typu:

- dlaczego nie chodzę do kościoła

- kiedy wezmę ślub kościelny

- zakazują mi robić zakupy kiedy chcę

- zakazują koncertów moich ulubionych zespołów

I wiele innych. Podjąłem decyzję o akcji wynieżonej w katolików w ramach zemsty.


Czyli wyżywasz się
@Heibonna:

Czyli wyżywasz się na ludziach, którzy są w ciężkiej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia


Nie raz obserwowałem ten typ zachowań w moim otoczeniu. Zamiast coś robić z problemami ludzie uciekają w klepanie regułek. Nie podoba mi się to i uważam że jest to prawdziwy #rakcontent . To uczy słabości. Czemu odnosisz się tylko do mojej mamy i dziadków? Widać ci to bardzo pasuje, żeby spłaszczyć problem i zrobić ze mnie
Zamiast coś robić z problemami ludzie uciekają w klepanie regułek. Ni


@ZasilaczKomputerowy: Ty, a co ma robić laska leżąca plackiem na sali szpitalnej? Zaszyc sobie macice, żeby poród nie rozpoczal się przedwczesnie, czy jakie widzisz opcje? Może zaklejenie szyjki macicy silikonem?

Jest w szpitalu. Zareagowala. Podjela działanie. Pozostało jej tylko czekać i mieć nadzieję.
Prosi o wsparcie duchowe. Aż tak Cię to boli?