Wpis z mikrobloga

@magucio: możliwość konfiguracji, dodatkowe funkcje... zwykłe obrotomierze są przestarzałe i staromodne
Tak nawiasem, to wnętrze A klasy jest chyba najbrzydsze spośród wszystkich nowych Mercedesów. Deska rozdzielcza wygląda jak z jakiejś Tesli
  • Odpowiedz
@magucio: akurat ekran to jedyna ładna rzecz na tym zdjęciu :P

kierownica i te kółka od są mega paskudne :/

ja czekam na czasy, gdy kierownica zostanie zastąpiona padem a przednia szyba będzie wielkim ekranem, na którym będziemy mieć obraz zza samochodu, jak w grach :D

wtedy wreszcie jazda autem stałaby się choć trochę przyjemna :P
  • Odpowiedz
@epi:

ja czekam na czasy, gdy kierownica zostanie zastąpiona padem a przednia szyba będzie wielkim ekranem, na którym będziemy mieć obraz zza samochodu, jak w grach :D


taka wizja mnie przeraża i jest dla mnie chorym pomysłem
  • Odpowiedz
@epi: O ile samo przekazywanie informacji na szybę nie byłoby pomysłem bardzo złym (o ile byłoby to sensownie zrobione i chociaż w najmniejszym stopniu nie utrudniało jazdy), o tyle pad to już głupota. Nie wyglądało by to za ładnie moim zdaniem, do tego pad (domyślam się, że chodzi Ci o coś mniej więcej jak kierownica w f1) jest mega czuły i jak byś umieścił tam na przykład poduszkę?
  • Odpowiedz
@ZdolnyAleLeniwy: pytam o opinie innych, a sam wyrażam swoje zdanie. Ja nie mam dylematu czy to kupić czy nie, bo nie stać mnie na ten samochód. Jednak mogę powiedzieć czy mi się to podoba czy nie
  • Odpowiedz
@magucio: chodzi mi o pada jak od konsoli ;)
czułość można byłoby sobie wyregulować
poduszkę byłaby zamontowana gdzie indziej po prostu, bo pad jest mały, i mógłby być odłączany i działać bezprzewodowo

po prostu jazda samochodem niewiele różniłaby się od grania ;)
oczywiście podobnie jak w grach, można byłoby zmienić sobie główną kamerę, jesli ktoś bardzo by chciał mieć widok ze środka auta albo
  • Odpowiedz
@magucio mnie również nie podoba się takie rozwiązanie. Niestety wraz z cyfryzacją samochodów takich rozwiązań będzie więcej i wyprą analogowe zegary
  • Odpowiedz