Wpis z mikrobloga

1. Ile zapłacę za te odcinki płatne na trasie z obrazka?

2. Chcemy jechać do ZOO i Afrykarium we Wrocławiu samochodem. Oglądam schemat parkingów i w sumie nie wiem jakie najlepsze rozwiązanie - ten płatny parking Hala Stulecia jest najbliżej i kosztuje 6,5 zł za godzinę. Ile czasu się zwiedza ZOO i Afrykarium tak na spokojnie bez gonienia?

Na mapie zaznaczony jest bezpłatny parking na ul. Mickiewicza - będzie tam miejsce przyjmując, że będziemy tam we wtorek rano (zwykły dzień roboczy)?

http://www.zoo.wroclaw.pl/admin/images/ibrowser/parkingi_dla_aut_osobowych_rejon_zoo_wrocaw_3510.png

#wroclaw #samochody #autostrady #motoryzacja
Robsenovsky - 1. Ile zapłacę za te odcinki płatne na trasie z obrazka?

2. Chcemy j...

źródło: comment_CcNUHrmCLoxN9UbkjGW3pLYClEDASrbG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
juz mialem pisac, ze dzisiaj to do afrykarium to kolejka bedzie na dwie godziny, ale idziesz we wtorek, wiec luz.

Za autostrade zaplacisz 16.20 (przynajmniej tak mi nawigacja pokazuje, ale nigdy sie nie mylila).

Co do parkingu to znalazlem jeszcze taki: http://www.parkingprzyzoo.pl/index.html (10pln za caly dzien i blisko do wejscia). Wychodzi taniej niz ten 6.5 za godzine, bo zoo/afrykarium to raczej blizej 3godzin niz 2 ;). Jak nie wiecej.
  • Odpowiedz
@Robsenovsky:
1/ dzisiaj chcesz jechać? Poważnie bym odpuścił, będzie bardzo dużo ludzi
2/ samochodem w taki dzień to mała przyjemność się pchać. Jak już, to jednak jak wspomniano gdzieś w centrum zaparkuj/na bocznych ulicach (np. pod archiwum/Cybulskiego/Dubois) a potem tramwajem pod drzwi. Ja bym szedł na piechotę z centrum, to nie jest bardzo daleko. Jak zaparkujesz pod urzędem wojewódzkim, to idzie się spokojnym krokiem pół godziny, dodatkowo można iść np.
  • Odpowiedz
@bachus: pojedziemy we wtorek w normalny dzień roboczy - nie wiem jeszcze który.

Ogólnie teraz się zastanawiam czy jeden dzień nam wystarczy by ogarnąć ZOO we Wrocławiu + zdążyć chociaż na rynek bo też chcielibyśmy obejrzeć. Wyjechalibyśmy pewnie o 6 rano i przed 9:00 bylibyśmy na miejscu. Wrócić możemy późno ale raczej nie chcemy zostawać na noc.
  • Odpowiedz
@Robsenovsky: wczoraj bylem w zoo - musisz liczyc ze w majowke jest milion ludzi, i przede wszystkim kolejka do afrykanarium to minimum 2-3h stania :/ ogólnie są teraz b. duże kolejki wszedzie. Za free mozesz zaparkować na przeciwko PWR budynku A1 - wtedy 10min piechotą i jestes przy kasach.
mały hint: jest jedna wielka kolejka do automatów przy wejsciu głównym, a do normalnych kas ok 3-5 osob :D
  • Odpowiedz