Wpis z mikrobloga

Ciężko mi dogodzić. Idę dzisiaj na spotkanie z różowym z #tinder i jakoś za specjalnie się nie cieszę bo cały czas myślę o byłej, z którą zerwałem 2 miesiące temu. Dużo #!$%@?ła dzikich akcji ale ciężko mi pomyśleć że mogę byc z kim innym :( Pewnie się złamę i pozwolę jej wrócić

#zwiazki #rozowepaski #randki
  • 21
  • Odpowiedz
@Viridae: o tym mówię że ciężko mi dogodzić bo 2 misiące nigdzie nie wychodzilem i mnie szlag trafiał ze jestem samotny, a teraz poznałem kogoś i też źle

jak masz zamiar nowej różowej z tindera opowiadać jaka to twoja była była super i ogóln


@niochland: nie robię tak i wcale nie była super ;;p
  • Odpowiedz
@coolcooly22: Wspołczuje, najgorsze uczucie ever, ale dopóki nie zapomnisz o eks, każdą spotkaną dziewczyne bedziesz do niej porównywał i mimo ze nie była super, to zadna jej nie dorówna. Jednak musi minąc troche więcej niz 2 miesiące. Ale trzymam kciuki :D
  • Odpowiedz
i nie moglem wytrzymac juz z samotnosci...


@coolcooly22: Zawsze mnie to bawi i smuci jednocześnie, szukanie kogoś na siłę bo nie umiesz być sam? To żałosne. Stań się fajnym, wartościowym człowiekiem który umie być szczęśliwy samemu to stworzysz dużo lepszą relacje w przyszłości, zbudowaną na porządnym fundamencie, a nie strachu przed samotnością.
  • Odpowiedz
@niewiemococho: ale to co innego, cel, w jakim się używa Tindera jest przecież jasny. Jeśli tego np. nie akceptujesz to tam nie zakładasz konta, no ale nie zmienia to jego przeznaczenia.
  • Odpowiedz
@niewiemococho: no własnie - według Ciebie. I ok, nic w tym złego, no ale nie o to chodzi. Na zbiorniku też pewnie można poznać partnerów na całe życie, ale jednak nie taki jest jego cel istnienia.
  • Odpowiedz