Wpis z mikrobloga

@lacuna u mnie to 2008 to samo co w 2018 przeglądam net a z gier tylko fifa i mta, w wolnym czasie głównie oglądam filmy jak cieplej się robi wychodze na rower eh
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Mickeyickey: Obrazek nie jest mój, za to zbiór jest. A tagi ułatwiają zarówno katalogowanie treści - klikniesz w niego i w przystępny sposób wyświetli Ci się zbiór kradzionych obrazków - jak i blokowanie ich.
  • Odpowiedz
@lacuna Obrazek nie odda uczuć czasów, gdy problemów było mniej, powietrze pachnialo lepiej i słońce było jakieś takie cieplejsze. Były perspektywy i marzenia. A teraz 3 dychy na karku i wielkie wegetqcyjne gówno.
  • Odpowiedz
@Dol_Guldur: Zapytałabym na PW, ale masz zablokowane. No i nie będę wędrowała po Twoim profilu. Jakie jest Twoje najukochańsze hobby? Co Cię najbardziej kręci?
  • Odpowiedz
Co Cię najbardziej kręci?


@lacuna: somik chan

powietrze pachnialo lepiej


@Dol_Guldur: nic bardziej mylnego, jak dzisiaj wyszedłem z pociągu to zapach rzepaku prawie mnie ściął z nóg!
a rok temu jak jechałem autem to aż musiałem się zatrzymać i powąchać wiosnę
  • Odpowiedz
@lacuna nie powiem ci, że wszystko zależy od ciebie i możesz wwzystko bo ja tez to słyszałem. Nie jest tragicznie, każdy popełnia błędy. Nauczyłem się niczego nie żałować ale nostalgia momentami mocno mnie ora ;)
  • Odpowiedz