Wpis z mikrobloga

1. Graj adc.
2. Na twoją linię co chwilę przychodzi Zed.
3. Wysadza Cię na strzała, nawet jak stoisz pod wieżą.
4. Próbuj sobie cały czas wmówić, że masz wpływ na ten mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends
  • 15
  • Odpowiedz
@FireDash: Ta gra to rak. Za każdym razem gdy spadnę dywizją mówię sobie ze więcej nie zagram, co ciekawe mówię to sobie codziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FireDash: wczoraj miałem gierkę na zeda, zrobił 10/0 na ekko, a jak tylko wchodził na bota to swojego adc musiałem zjadać tahmem i się dało jakoś przeżyć, ale w tf to była rzeź, jak zjadłem adc przed zedem to nie mieliśmy DMG żeby coś zrobić jak tego nie robiłem to padał w sekundę
  • Odpowiedz
@hasztag_andrzej: Dlatego próbuję się przerzucić na supp/adc bo się wnerwiam grając dżunglerem xD Ostatnio co chwilę mam gry w których robię gankami np. przewagę na topie 2/0, a gościu i tak dostaje #!$%@? i ma 2x mniej CSów. Ja gram w silverze, tutaj liczy się przede wszystkim umiejętność np. CSowania, co z tego jak ja będę gankował jak #!$%@?, jak ludzie i tak będą do tyłu na linii.
  • Odpowiedz
@FireDash: No nie wiem. Jestem raczej słaby i ostatnio miałem meczyk tristaną też był zed na midzie, który w sumie rozyebał grę top dmg, staty 20/4/7. Ale nigdy na combo mnie nie ściągnął. Nie wiem albo zed był słaby albo Ty nie masz full hp jak Ci wali combo albo jednak brak umiejętności żeby wyjść z tego cało :)
  • Odpowiedz
@Tasanga: Akurat to mnie tu wnerwia, że ten Ezreal ssał pałkę strasznie, cały czas ktoś przychodził mnie ubić, a i tak byłem do przodu z farmą przed nim xd
  • Odpowiedz