Wpis z mikrobloga

Ratchet & Clank, gry z serii Lego, Crash (uczulam, że jest dosyć wymagający i potrafi denerwować). We wrześniu wychodzi odświeżona trylogia Spyro (na którym sam się wychowałem ;_;). Jest jeszcze Knuck, który jest średnia grą ale wygląda jak film pixar. Jak lubią samochodówki to Gran turismo.
PSPlusa


@black_fort: @zaxcer: dzięki za info, na szybko poczytałem o tym PSPlus i mam 2 pytania:

1. Można pobrać 2 gry w miesiącu czyli kupując w maju nie mam dostępu do gier opublikowanych wcześniej?

2. Na allegro jest masa ofert za 1zł na 14 dni, gdzie jest haczyk? Zakładam, że kupuje się te konta tylko żeby porać online lub w 14 dni popykać w jakaś gierkę z PSPlus bo po
@DzonyNajedzony: 1. Masz gry które "dopiszesz do konta" czyli je tapniesz w momencie kiedy są dostępne. Korzystać z nich możesz tylko wtedy kiedy masz na koncie wykupiony PSplus ale ze wszystkich gier jakie dodałeś kiedykolwiek podczas posiadania aktywnego abonamentu.

2. To żerowanie na naiwnych, działa tylko na nowe konta. Nowe konto zawsze ma możliwość dodania abonamentu na 14 dni za free... Polecam nie być cebulą i po prostu kupić abonament.
@DzonyNajedzony: no ale to tak się wydaje że to dużo, te 240 zł, ale jak spojrzysz na to, że w ciągu 15 msc dostaniesz minimum 30 gier (a sony daje obecnie spoko tytuły, ostatnio same hiciory sprzed np roku czy 2) to wcale nie jest to dużo, uwierz mi i co miesiąc zawsze masz coś nowego w co grać.
I kupuj tylko z oficjalnego PSStore!
Wiem co piszę bo sam mam
@black_fort: wydałem >1.5k na konsole to 240/rok tez mogę, zastanawiała mnie popularność tych aukcji na Allegro bo często jest tak, ze cena może być niższa np. przez polecenie, programy partnerskie itp. Jak można tak samo legalne i pełnowartościowe rozwiązanie mieć taniej to czemu nie ale jesteś kolejna osobą doradzającą sklep producenta wiec tak tez zrobię.