Wpis z mikrobloga

  • 1
@KolejnyWykopowyJanusz @Goethe @Bishop3 @MiedzyInnymi @grucha_88 @adrianoooo
@Alibabaa @Zborro

Odpowiadając na pytanie, rap jest strasznie prostacki, jakis prosty bit w metrum 4/4 żeby seby mogli sie bujać, proste całe nuty na syntezatorze i do tego spiewanie nie do rytmu o #!$%@? policji, ćpaniu, ruchaniu, (przekleństwa co dwa slowa) i #!$%@? tych co za plecami sieją ferment, słyszałem kiedys jakis patologiczny kawałek "pamiętaj synu" jakoś tak, od tego patologiczego tekstu dostałem raka XD

I
H.....s - @KolejnyWykopowyJanusz @Goethe @Bishop3 @MiedzyInnymi @grucha_88 @adrianooo...
  • Odpowiedz
Ja wole wspierać prawdziwych artystów, którzy potrafią stworzyć niesamowitą muzykę sami w swoim zaciszu domowym i wiedzą co robią i potrafią zastosowac inne metrum niz 4/4 (specjalnie wybrałem coś instrumentalnego by skupić się na tych instrumentach)


@Helsantonio_Montes: Nie zesraj się.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: o #!$%@? jaki ból dupy że ludzie wolą prosty rytm,zamiast trojkowych połamanych riffów z których nic nie wynika xD sam gram na gitarze, ale to co napisałeś jest żałosne, i powiewa gimbo szufladkowaniem.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes po 1 wg. definicji slowa 'muzyka' rap nia nie jest, po 2 wlasnie ta prostota w nim pociaga, a ze odpalales same patologiczne kawalki to twoja sprawa, trzeba wiedziec kogo sluchac :D ja np jakiegos metalu rocka czy tam innych typow muzyki do taplania sie w blocie na woodstoku i sraniu po lasach nie slucham bo wszystko brzmi jednakowo i praktycznie wszystko to kawalki o milosci
  • Odpowiedz