Wpis z mikrobloga

Mirasy, całkowicie zielony w te sprawy. Rozmyślając długo nad swoim zdrowiem, wpadłem na pomysł zakupu epapierosa. Takiego do 150 zł (Chyba tyle wystarczy, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)) no i pytam się Was - Co polecacie? Bo w oko mi wpadł jakiś Foof, niby dobry, cena spoko. Jakieś opinie? Ktoś miał? I wie ktoś jak z dostępnością w #radom? A może jakieś protipy dla początkujących?
#edym #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@tajemniktv: ja polecam efajka, natomiast radzę nie oszczędzać. Zwłaszcza, że mod (box czy tam rurka) i atomizer możesz mieć na rok/dwa. jak ktoś nie doradzi co konkretnie tutaj to zajrzyj sobie np na e-papierosy-forum
  • Odpowiedz
@tajemniktv: voopoo drag + jakiś parownik rdta. np combo rdta lub limitles rdta (z tych dostępnych na edymie) do takich parownikow, grzałki skręca sie samemu, ale możesz je także kupić np na grupkach na Facebooku, tak jak inne rzeczy
  • Odpowiedz
Bo w oko mi wpadł jakiś Foof, niby dobry, cena spoko. Jakieś opinie?


@tajemniktv: Świetny wybór


jakiś parownik rdta. np combo rdta lub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tajemniktv: na początek sensowny jest istick pico full kit i lg hg2 - wyjdzie ok 200zł ale będziesz zadowolony. A jak musi być tanio to jest joyetech ego AIO za stówkę, ale to nie jest dobry sprzęt po prostu. Towaru poszukaj na e-dym.pl Foof to staroć, w wolisze się nie pchaj, no mają przestarzały sprzęt za cenę najnowszego.
  • Odpowiedz
  • 1
@tajemniktv istick pico fajna sprawa. Kupiłem jakiś miesiąc temu i polecam, ale w tej chwili bralbym pico25 samego moda + jakoś fajny parownik bo melo 3 z zestawu szału nie robi ( nie jest też jakiś tragiczny). Nie wiem czy można już w Polsce dostać wersję 25mm ale masz wtedy o wiele większy wybór atomizerow.
  • Odpowiedz
Sam zaczynałem od Smok Stick V8, jak na początek to fajnie oddaje smak, kupujesz gotową grzałkę. Minusem jest że "pije" sporo liquidu. Troszkę ponad budżet ale polecam :)
  • Odpowiedz