Wpis z mikrobloga

Znacie te mity o tym jak #nofap pomaga wyjść z przegrywu, nie? Co jeśli zdradziłbym wam metodę która zrobi was 3x bardziej alfa w 3x krótszym czasie? Ale po kolei:

Mówi się że zaniechanie masturbcji zatrzymuje nasienie w organiźmie co z kolei poprawia motywację i poziomy testosteronu. Jako że od dziecka miałem nieprzeciętny umysł zauważyłem pewną zależność - im więcej mamy w sobie nagromadzonego nasienia tym bardziej odczuwamy pozytywne efekty celibatu. Logicznym więc jest że przyjmując dodatkowe nasienie od innych samców będziemy czuć się jeszcze lepiej. I to działa, ostatnio zacząłem żyć jako silny, niezależny samiec alfa. Wystarczy że raz na kilka dni łyknę dodatkowe nasienie, najczęściej studenci sprzedają mi swoje. Ja jestem ostrożny od kogo biore bo np. wierzę że nie można brać od homosiów, przegrywów itp bo nie działa i nie daje pompy ale to nie jest udowodnione tylko takie moje przekonania.

Polecam każdemu bo dodatkowo można fapować przy tej metodzie tylko wtedy więcej nasienia spożywamy żeby uzupełniać braki.

Efekty są zajebiste już po paru tygodniach zaczynasz zdobywać świat ale jak ktoś woli jakieś pedalskie medytacje czy siłke to jego problem

Pzdr i z fartem

#nofap #przegryw #rozwojosobisty #wygryw
  • 5
  • Odpowiedz
@heavybreathing: tak po fapie zlizujesz swoje łososie z palców albo w przyszłości będziesz mógł się zdoić do sperm shakera - staram się wypuścić to urządzenie na rynek ma to wyglądać jak połączenie fleshlighta z shakerem do protein
  • Odpowiedz