Wpis z mikrobloga

Czy wy ludziska jesteśta poważne? Napisałem wam info o tym, że przepowiednią z dość dokładnym odwzorowaniem, symboliką i zapisem dat astronomicznych i dat w ogóle był testo! Tymczasem z waszej strony absolutny brak zainteresowania. Myślicie, że Łukasz Stanisławowski robił to po to, aby nikt nie odkrył jego głębi! Hasz tag poświęcony testovironowi a wy nic nie rozumiecie z jego przekazu, co czyni was nikim innym w jego oczach jak Blendziorami. Ja rozumiem, całki całkami, ale w swoim uzasadnieniu rozpisałem to tak #!$%@? dokladnie i zrozumiale, że tylko idiota by nie zrozumiał. Ale no tak.... przecież polacy to idioci. I stąd testoviron rozpoczął swój manifest. Manifest przed głupotą, zacofaniem, zaprzaństwem, łatwowiernością. Baby Wangi, Jackowskie, Edgary Cayce i inni wróżbici dostawali od systemu jedynie zdawkowe i często przez sam system zmanipulowane i nieprawdziwe informacje. Tymczasem wychodzi na to, że tym człowiekiem wiktoriańskim, który całą swoją osobą zakodował nadchodzące wydarzenia jest nie kto inny jak testo. Jeżeli wszelkie negatywne cechy i przywary reprezentowane przez polaków a karcone przez testovirona miały by być powodem do sukcesu a nie do klęski to jak inaczej to wszystko rozumować. Jak niekończącą się manipulacje i odwrotności? System spłodził testovirona, żeby przekazał światu wiadomość i informacje o tym do czego prowadzi głupota i choroba zwana polskością.

polak przed szkodą i po szkodzie głupi. A później w przededniu tragicznych wydarzeń lament, Ło Panie a kto to mógł przewidzieć. W dzisiejszych czasach w dobie informacji warto raczej zadać pytanie a kto mógł tego NIE przewidzieć?
https://bzymbzymk.wordpress.com/
#polaczki
  • 1