Wpis z mikrobloga

W Dolinie Muminków był środek zimy, mały muminek został sam w domu ponieważ starzy pojechali do włóczykija opijać nowy samochód, była godzina 11:00, niebo zostało zasłonięte gęstymi szarymi chmurami, zaczął sypać śnieg, muminek siedział sobie w fotelu i oglądał program o zjawiskach niewyjaśnionych w telewizji.
Telewizor: "teraz zajmiemy się najbardziej tajemniczą postacią z doliny muminków, a mianowicie Buką, Buka to postrach wszystkich dzieci i nie tylko dzieci, jej majestatyczne fioletowe ciało, wielki granatowy nos i ogromne białe oczy świecące w ciemności budzą grozę, szpiczaste szpony, ogro..."
ktoś przerwał program pukając do drzwi, muminek wstał, NAGLE DO DOMU #!$%@? RYJEK
muminek prawie zesrał się ze strachu.
"#!$%@? #!$%@? chcesz żebym zawału dostał?!?!?" powiedział muminek
"ależ nie ja tylko przyszedłem z tobą poga..."
*nagle rozmowę przerywa ryki* "#!$%@?"
muminek i ryjek stoją pod ścianą cali biali ze strachu, ryki są coraz głośniejsze i głośniejsze, nagle wszystko ucicha.
"mo-mo-mo-morze pójdę sprawdzić co to było" powiedział muminek.
powoli podszedł do okna patrzy i mówi: "ty nic tam nie..." NAGLE PRZEZ OKNO NA PEŁNEJ #!$%@? #!$%@? BUKA, MUMINEK I RYJEK #!$%@?Ą NA PIĘTRO BO WIEDZĄ ŻE BUKA MA ZA DUŻĄ DUPĘ ŻEBY WEJŚĆ PO SCHODACH.
Starzy muminkowie i włóczykij razem z nimi wracają do domu patrzą, stary mówi: "ło kurła to buka jest, dej no mnie mojo wiatrówke zaszczele ją, a ty idź poszukaj dzieci" włóczykij rzucił staremu muminkowi wiatrówke, a stara poszła szukać dzieci
"UCIEKAJ BO ZASTRZELE" - krzyczy stary muminek.
Buka się nie rusza.
"UCIEKAJ BO ZASTRZELE!" - stary krzyczy głośniej
Buka odwraca się w stronę wyjścia i wraca do lasu.
dzieciom nic się nie stało, ale na #!$%@? ta buka #!$%@?ła do ich domu? tego nigdy się nie dowiemy...

#buka #horror #muminki
  • Odpowiedz