Wpis z mikrobloga

polska to wspaniały kraj ale brakuje nam zawsze elementu zaskoczenia dla przeciwnika dlaczego nie uderzaliśmy nigdy w ruskich, niemców albo ukraińców tak samo niehonorowo jak oni w nas? los im sie odpłaca pomału, ale mam nadzieje że jeszcze tacy ukraińcy bedą na kolanach nas przepraszać za te mordy na wołyniu. Troche nostalgicznie mi sie wyjechalo ale mialem okazje dzis na przemyslenia i okazja z okazji święta flagi. Im bardziej jestem patriotą tym bardziej nienawidze nacji które nam robiły krzywde w przeszłości, ale to już przeszłość, niestety największa krzywda to że MY teraz w przeszłości jako ofiary ich wojen mamy płacić jakieś odszkodowania? kto odda nam ? może sie obudzimy i odbierzemy siłą... kiedyś
  • 3
@robcio007 wojna to super kosztowna rzecz a na dodatek dzisiaj jest tak wielka sieć układów, że jeden przesunięty słupek graniczny to nienawiść i ostracyzm reszty globu.
Na Niemcy i Ukrainę możnaby spróbować, bo byłby to jakiś element zaskoczenie. Rosja zaś w samym obwodzie Kaliningradzkim ma ponoc tyle samo sprzętu co cały nasz kraj, nie mówiąc o Białorusi. Z Rosją w zasadzie możnaby się chwilowo zakumplowac.
@JakTamCoTam: Ukraińców można kupić, Niemcy mają kalifat ale właśnie Rosja to jest potężny przeciwnik, jakby chiny uderzyły na rosje to wtedy my moglibyśmy ich ugryźć od zachodu ale to tylko takie gdybanie xd
@robcio007 no właśnie ja bym się tego kalifatu obawiał. Skoro powstają partie muzułmańskie to za np 30 lat może być już niebezpiecznie. Gdyby Chiny poleciały na Rosję to wówczas USA by dojechało chinoli od drugiej strony. Tu jest problem ze w sumie wszyscy się jakoś trzymaja.