Wpis z mikrobloga

@kuba560x: wyobraź sobie takiego Kloppa, który przychodził z Mainz do BVB,
sytuacja myślę podobna, oczywiście biorąc pod uwagę odpowiedni moment kariery trenerskiej.
@kuba560x: bardziej defensywne, szybko przechodzi z obrony o ataku, potrafi się dostosować do warunku meczu i zmieniać ustawienie w trakcie spotkania.

Tylko wiesz, on gra w Eintrachcie. A to jest drużyna ze składem na dolną połowę tabeli. Kovac naprawdę wycisnął z nich 110% możliwości.

Dostanie w Bayernie o wiele lepszych zawodników, którzy kochają grę ofensywną i takiej się oczekuje w Monachium, żeby Bayern dominował przeciwnika, więc mam pewność, że to on
@vardum lubię Bayern, nawet nie dlatego że Polak rodak, ale gra Bayernu, gra skrzydłami, kontrola meczu, posiadanie piłki. Mam nadzieję że Kocac nauczy Bayernu czegoś nowego niż napedzaniu gry na emerytowanych skrzydłowych
@kuba560x: Raczej Robben/Ribery powinni w przyszłym sezonie odgrywać marginalne znaczenie, no może patrząc na to co Ribery robi to on jeszcze ma jakość.
Ja po cichu liczę na to, że po kontuzji Robbena zarząd zmieni zdanie i nie przedłuży z nim kontraktu.
Poza tym przychodzi Gnabry a chłopak robi furorę w Hoffeinheim i powinien wskoczyć o składu jeśli będzie zdrowy.