Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy stałem się fanem muzyki wykonywanej przez Katheryn Elizabeth Hudson znanej szerzej jako Katy Perry.
Miałem wszystkie płyty, kolekcjonowałem plakaty co przysparzało mi nie lada problemów gdyż matka naoglądała się filmów z hehe rzułtymi napisami i twierdziła że Katy Perrry to szatan objawiony, z tego samego powodu jak dowiedziała się że klasa mojej siostry idzie na Krainę Lodu xD wparowała do szkoły, pobiła nauczycieli etc. Zapewnili ją że pójdą na jakiś inny film, np. na Smoleńsk, oczywiście zrobili ją w #!$%@?, ale moja stara była przezorna i sprawdziła do jakiej sali wchodzi klasa mojej siostry, #!$%@?ła tam podobno niezłe inby ale to temat na inny wątek. Wracając do Katy Perry, pomimo zakazu starej nadal podziemnie gromadziłem materiały mojej idolki, w międzyczasie matka zapisała się do Prawa i Sprawiedliwości w celu zagrzania jakiegoś etatu w Komisji Intronizacynej Fuhrera Janusza Pawlacza, to jej zapisanie się jest kluczowe dla tej historii.
Otóż po wielu latach Katheryn Hudson postanowiła rozpocząć trasę koncertową po Europie, po tym #!$%@? #!$%@? lesie gdzie mieszkają biali z mentalnością murzynów i murzyni z mentalnością murzynów, martwiłem się i próbowałem szacować ile takich Inkwizytorek jak moja stara może być w Europie, zbierałem informacje czy w obrządku prawosławnym inkwizycja jest bardziej radykalna, czy wręcz odwrotnie, stwierdziłem że takich rycerek Pawlacza mogą być miliony, ale pocieszyłem się tym że taka celebrytka ma pewnie ochronę niczym sam Dolan Trump.
Koncert odbywał się na stadionie narodowym, niesamowitym relikcie III Rzeczypospolitej zbudowanym za pieniądze podatników z których 99% nigdy nie zasiądzie na jego trybunach, mi udało się tam zasiąść bo za zawrotną kwotę 1200 zł kupiłem bilet na lewo.
No to wchodzę na stadion, siadam, wszystko ładnie pięknie, wychodzi taki murzyn Lenny Kravitz i zaczyna intonować ''I kiss the girl'' ja mam ciary, wychodzi Elizabeth i #!$%@? ''I KISS THE GIRL I LIKED IT'' i wtedy zong, na scenę wlatuje taki ''granat'' z gazem łzawiącym, Katy zaczyna się krztusić, wypadki potoczyły się bardzo szybko, zaraz po tym ten murzyn Kravitz dostał z gumowej kuli w łeb i upadł niczym osławiony wojownik z Knurowa, zaraz potem na scenę wbiega prewencja: polska i rosyjska.
Byłem świadkiem czegoś niesamowitego, ludzie z tarczami, pałkami i bronią gładkolufową, w kamizelkach ochronnych z napisami ''POLICJA'' i ''OMOH'' wspólnie pałowali moją idolkę i nieżyjącego już Lennyego, nad tym wszystkim stał kapelan polowy wydziału prewencji oblewający wszystkich wodą święconą (zauważyłem że Katy Perry robi się czerwona skóra od tej wody) na scenę wkroczyła również Inkwizycja Polska oraz członkinie krucjaty różańcowej, myślałem że zejdę na zawał jak zobaczyłem że moja stara tam jest xD bili katy perry ściągając z niej ognisty kostium. Dobiegłem do mojej starej, ledwo przeciskając się przez gęstniejący tłum na murawie stadionu. Stara powiedziała żebym bił Katy Perry razem z nią, uznałem że zdobędę zajebiste pamiątki, więc wyrwałem z kabury funkcjonariusza OMOHu starego makarova i począłem uderzać pistoletem w ryj Katy aby zdobyć jej zęby.
I teraz przechodzę do sedna tej sprawy, sprzedam 7 zębów Katheryn Elizabeth Hudson, trzy siekacze a reszta to te tylnie
#pasta