Wpis z mikrobloga

Dziś tylko dwie kreski i 5% między nimi. Dobrze widać jak się volume rozkłada przez ostatnich kilka dni. Dolny poziom okolice 8871 jest dość mocnym wsparciem, obecnie prawie tak sam i za chwilę większy volumen robimy w okolicach 9275. Póki co powyżej tego poziomu pojawia się coraz mniej kupujących i coraz więcej agresywnych sprzedających.

Na jakieś gwałtowne spadki bym nie liczył póki co, wydaje mi się że sporo jest BTC skupowanych, i widzę że zrzuty po 500-600 BTC generują mniejszy ruch, spadek niż wcześniej.

#bitcoin
źródło: comment_acuhz5utcKo1V0XXQN23wqknYIlMgVH7.jpg
  • 9
@dla_zabawy: ale to nie ma wpływu na krótkoterminowe ruchy, wciąż największe wsparcie jest chyba na 8200 a mimo to jakiś czas temu spadliśmy nawet do 6500, dlatego ja się nie zdziwię jak spadniemy poniżej 8800 oczywiście to nie będzie spadek długotrwały
@DzikiNick: Pisałem o tym jakiś czas temu https://www.wykop.pl/wpis/31533757/gdzie-jestesmy-dokad-zmierzamy-na-podstawie-orderb/

No własnie to są krótkoterminowe ruchy, długo terminowo wygląda to mniej więcej tak

Jeżeli chodzi o scenariusz spadkowy to wsparcie mamy na 9275 (mocne) i na 8871 i tak zwany POC czyli Point of >Control , poziom gdzie przehandlowano najwięcej tak zwana uczciwa cena na poziomie 8200


Każde wsparcie da się przebić ale gdzieś sobie trzeba określić cenę, gdzie jest tanio a gdzie
kiedyś ktoś tu piszał, że znaczenia ma 170000........0 ostatnio wydobytych BTC i że to będzie miało pozytywny wpływ na giełde, w sensie że po tym nastąpią wzrosty - no i ten ktoś chyba miał racje


@maras_sc2: Być może , a może ktoś z dużym kapitałem uznał że jest szansa na jeszcze jeden bull-run i uważa że przedział 8800-9300 to śmieszna cena w jego perspektywie
@dla_zabawy: z mojej perspektywy obecna cena jest śmieszna i z perspektywy ludzi, którzy dysponują dużymi pieniędzmi też jest, ale to nie znaczy, że oni zaczną pompować kurs z dnia na dzień tak duzi nie grają, oni się trzymają ściśle określonych zasad względem których grają, jak cena zaczyna gwałtownie iść do góry, to znaczy, że kurs pompuje ulica i zawsze po takich gwałtownych wzrostach będą spore korekty
że oni zaczną pompować kurs z dnia na dzień tak duzi nie grają, oni się trzymają ściśle określonych zasad względem których grają


@DzikiNick: To popatrz sobie od jakiego czasu poruszamy się przedziale +/- 5% i jak ktoś ładnie wszystko zbiera do koszyka
@dla_zabawy: i jescze powinnismy iść bokiem przez 3 dni przy tej cenie aby zacząć kolejne wzrosty ale już widzę, że ludzie wymiękają i zaczynają sprzedawać, wiec będzie spadek ale za to ten spadek spowoduje, że wzrosty zaczną się prędzej, tu wszystko rozchodzi się o czas