Wpis z mikrobloga

@anoption: Zapytam z ciekawości, czytałeś Terms & Conditions? Bo ja to właśnie zrobiłem i jestem przerażony. Wszystkie Twoje prywatne dane jakie podasz podczas aplikacji, będą wysłane do partnerów IELTS i rządu. Wszystkie dane+Twoje zdjęcie które Ci zrobią przed testem i odciski palców. Chyba źle zrozumieliśmy czym tak naprawdę jest GDPR.
@dolOfWK6KN: Tak, przejrzałem je. O ile zrobienie zdjęcia jeszcze rozumiem, ale pobranie odcisków palców? Wtf. Ciekawe, że nie ma tam nic wspomniane o możliwości odmówienia ich pobrania, chyba że coś pominąłem, ale jeśli bym odmówił to chyba nie zabronią mi pisać testu.
Wszystkie dane+Twoje zdjęcie które Ci zrobią przed testem i odciski palców. Chyba źle zrozumieliśmy czym tak naprawdę jest GDPR.


@dolOfWK6KN: Czyli poinformowali Cie jakie dane beda przetwarzac i gdzie beda przeslane. Jesli wszystko jest szyfrowane tak ze osoby niepozadane nie beda w stanie zidentyfikowac Ciebie, i na twoje zadanie bez problemu usuna twoje dane, to jest to zgodne z regulacja GDPR.

@anoption: Nowe paszporty teraz wymagaja pobieranie odciskow palca, pewnie