Wpis z mikrobloga

218708 - 102 - 20 - 154 = 218432

Sobotnia seteczka do Pszczyny na lody. Przy okazji znowu trafiłem na coroczne wydarzenie „Motoserce Pszczyna” gdzie spotykają się na rynku wielbiciele jednośladów napędzanych końmi mechanicznymi. W niedzielę chciałem przetestować nową lemondkę na rowerze crossowym. Wyjechałem około 11 po tym jak prognozy pogody nie sprawdziły się opobierając kierunek zapora w Porąbce czyli cały czas pod wiatr – i tutaj lemondka sprawdziła się bardzo dobrze. Trasę wybrałem tak aby do Porąbki dojechać przez Przegibek od Straconki co by trochę było metrów w górę. Po drodze sms do @Mortal84 w celu umówienia się w restaurancie McD. Dojechałem 10min przed nim więc zakupiłem 2 banany i 2 pomarańcze bo bardzo dzisiaj łapały mnie kurcze. Dojechał Mortal i po „obiedzie” ruszyliśmy w kierunku domu. Po drodze obowiązkowa fota na zaporze i spotkanie z Adamem. Od McD mieliśmy wiatr w plecy więc do domu jechało się całkiem przyjemnie. Mnie co chwilę łapały kurcze więc trochę zamulając dojechałem do domu a Mortal opisze swoją wersję wydarzeń.

#rowerowyrownik #100km (nr 11 i 12)
Arczi-S - 218708 - 102 - 20 - 154 = 218432

Sobotnia seteczka do Pszczyny na lody. ...

źródło: comment_QgdtG0ZAzvtYJEyjcjImYOdcGF8fv3Ud.jpg

Pobierz
  • 4
@metaxy: Ja też się wspomagam magnezem, potas dostarczam z pożywienia. Pytanie jakich producentów zażywasz? Ja po wczorajszym trochę doczytałem o kurczach i o budowie mięśni nóg i mam już swoją teorię ale muszę się skonsultować z fizjo.
@Arczi-S: Nie mam żadnych wybranych, ale głównie kupuję z Olimpu, bo od nich mam BCAA, które jako jedyne mi "smakuje". Reszta jest ohydna. Więc kupuję raczej przy okazji.