Wpis z mikrobloga

Wlazlem na tag #przegryw z ciekawosci. Prosze powiedzcie mi, że wszyscy ktorzy tam pisza #!$%@? baitują? Co to za festiwal tam sie #!$%@? to dramat. Oczywisice winni są wszyscy, od ojca który go spłodził, do sąsiadki która przed klatką #!$%@? i zmniejszyla pewnośc siebie - nigdy nie jest winny tytułowy "przegryw". Oczywiscie kazdy ocenia "loszki" z wyglądu etc etc :D. #!$%@? to sie nie dzieje.
  • 22
  • Odpowiedz
@wincm: Mordy nie zmienię, idiotą też jestem niezłym, bo nawet na mikrodozowaniu lsd nie byłem w stanie się niczego nauczyć, także sorry, genów nie oszukam.
Nie dość, że 0/10 z mordy, to jeszcze wykształcenie gimnazjalne.
  • Odpowiedz
@lubelskikabanos: Kolo, czytaj ze zrozumieniem - ja wiem ze oceniaja po wyglaadzie i mezczyzni i kobiety Ale #!$%@? chodzi o to ze banda przegrywów placze ze nie ma różowego paska a bawia sie w wybrzydzanie co do wygladu.
  • Odpowiedz
@wincm: #!$%@?, NO LENIŁEM SIĘ WTEDY PO #!$%@?, JAK TAK MI ZALEŻAŁO, ŻEBY ZDAĆ, ŻE BYŁO U MNIE MIKRODOZOWANIE LSD MOCNO (A TO JEST MEGA BOOST DO KONCENTRACJI I WIELOZADANIOWOŚCI), A TU JEDNAK #!$%@?.

Ehh, rozwój osobisty z normikami pełną gębą.
  • Odpowiedz
@wincm: Co to znaczy praca nad soba ? Mam byc normikiem ? Mam robic wszystko wbrew mojej woli dla stania sie tym "normalnym" ? Wbrew mojej naturze ( jestem introwertyk) zeby ruchac musze latac po dyskotekach, sluchac disco polo i miec fejsboka? Bo bez tego gowno zrobie to ja #!$%@? taka prace nad soba.. Arbeit macht frei..
  • Odpowiedz
@wielebny_: lepiej siedziec i maurdzic nad swoim biednym losem? i tak zle i tak zle widze :D. #!$%@?, widze ze tu juz powstaje jakis kult ludiz wyjątkowych, "nienormikowych", ktorzy czuja się wyjatkowin ze swoim przegrywem :D. ktos chyba zapomina, że jedno jest zycie (póki co taka potwierdzona wersja xd)
  • Odpowiedz
@wielebny_: Znam wielu introwertykow ktorzy ogarniaja zycie i tu nie chodzi o samo ruchanie :D ja tu na tagu widze festiwal #!$%@? ludzi ktorzy marudzą bo chyba to lubia. No ale widze ze to sprawa jeszcze do głębszego obadania przez naukowców :D
  • Odpowiedz