Wpis z mikrobloga

@presiu:
Pogarda, wilczku, to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty. Głęboko w rzyci mam twoją szczeniacką pogardę.
Wyzywany od kuców itd.


@Yezdemir: co to właściwie znaczy ten "kuc"? to jest wyzwisko? jak kiedyś myślałem, że to po prostu takie slangowe słowo oznaczające długowłosego faceta ewentualnie metala lub fana korwina. Ale na wykopie to używają jako uniwersalnej obelgi i przypisują "kucom" jak najgorsze cechy. Zastanawiam się czemu wykopki tak się uwzięły na te długie włosy, zwłaszcza, że sam mam prawie do pasa i poza wypokiem, w realnym swiecie nie
@presiu: Drogi kolego. Otóż nie chodzi o popularność wykonawcy i wywyższanie się osób słuchających bardziej niszowej muzyki. Pewnie w niektórych przypadkach tak jest, ale ogólnie nie w tym rzecz. Chodzi o to, że Metallica to zespół, który dawno przestał mieć jakiekolwiek znaczenie kulturowe i ich granie to przeterminowany, odgrzany kotlet. Jeszcze ileś lat temu czegoś poszukiwali i wyskoczyli z takim surowym St Anger, który może (przynajmniej zdaniem większości osób) nie był
@HumanScreen Zgodzę się, choć, nie chcę wnikać w dyskusję, biorąc pod uwagę fakt, że jak teraz piszę, to jest późno i jestem po imprezie, jednak, przyznajemy rację, choć dalej będę w miarę uczepiony swojego zdania. Po prostu, jest młoda na hejtu wanienka Dżemu, gdzie jak na to patrzę, to wydaje mi się, że ludzi to robią by nie odstawać od innych krzykaczy.