Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #przegryw #tfwnogf

Ten wpis jest adresowany do wszystkich przegrywów, samotnych, nieśmiałych, stulejarzy, introwertyków, początkujących, nieobytych z kobietami.

Kobiety będące w Waszym subiektywnym mniemaniu 7+ chcą Was lubić.Zastanówcie się tylko czy chodzi Wam o wygląd, czy charakter na 7+. Nie lubią natomiast gdy jesteście smutni, w depresji, ponurzy, z opuszczonym wzrokiem, wiecznie narzekający na otaczającą rzeczywistość.

Musicie tylko i wyłącznie zaakceptować samych siebie. Jak? Zacząć trzeba od porównywania się tylko i wyłącznie z samym sobą z dnia poprzedniego. Nie ma nawet żadnego, nawet najmniejszego sensu porównywanie się do innych ludzi.

Dobrze wiecie co można w sobie poprawić, a jakich cech fizycznych nie da się zmienić. Inni ludzie, którzy Was otaczają też to dobrze wiedzą i nie będą Was za coś winili na co nie macie od początku do końca wpływu. Chyba, że brak im empatii, a takich zresztą byście nie chcieli przy sobie, więc nic w tym momencie nie tracicie.

Nie bądźcie sobą, zresztą sami dobrze wiecie, że to najgłupsze co można komuś powiedzieć. Bądźcie tacy, jacy chcielibyście być w przyszłości. Doskonale wiecie, że należy tak się zachowywać, ale z różnych powodów tego nie robicie. Teraz jest długi weekend, a więc to idealna pora na to, żeby zacząć robić drobne rzeczy, z których będzie się dumnym za tydzień lub miesiąc. Tego Wam i sobie życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
@Snegzam: Jeśli dzięki bieganiu sprawisz, że będziesz wyglądał bliżej tego jak chciałbyś wyglądać, to jak najbardziej idź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą każdy ruch jest dobry, ostatnio po raz pierwszy od dluższego czasu grałem w piłkę nożną zamiast tylko długimi dniami siedzieć przy komputerze i od razu poczułem ten przypływ energii ( ͡º ͜ʖ͡º)

@chorzi53: Być może tak to wygląda, piszę jak najbardziej szczerze z perspektywy początkującego w tych sprawach.

@DoDoLot
  • Odpowiedz
@Lucyfer90: Jak będę znał przepis na sukces w pierwszej kwestii, to na pewno się podzielę. Sam będę głównie tego próbował po majówce, na studiach :) Jeśli chodzi o wychodzenie z domu myslę, że głównie trzeba szukać na internecie spotkań podobnych ludzi, którzy nie są przesadnie 'dynamiczni' żeby móc się trochę socjalizować, ale jednocześnie nie przerazić tym, że ma się w teorii dużo do nadrobienia jeśli chodzi o obycie z ludźmi
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Pewnie tak, bo tak jest zwyczajnie najprościej. Stwierdzić, że inni mają lepiej i samemu się nie ma do nich startu.

@przegryw_ale_wygryw: Odniosłem się do biegania. Do cytatów z kolei odniosłem się we wpisie. Wiem, że akceptowanie samego siebie jest oklepane, ale jak można chcieć, żeby inni cię zaakceptowali, gdy samemu się nie akceptuje własnego ciała i charakteru. <- oklepany tekst pogania następny oklepany tekst ( ͡°
  • Odpowiedz
@PraktykaMalegoWygrywu: chyba nikt normalny nie chce się przyjaźnić z dziewczyną 7+, być jej emocjonalnym tamponem, udawać że odpowiada taka sytuacja, a w środku liczyć po cichu, że można da z litości, przepraszam - z przyjaźni.

To, że musisz akceptować samego siebie jest oczywiste. Wygląd nie ma żadnego znaczenia, wyłączając jakieś no nie wiem, braki w uzębieniu, albo ogólne niedbalstwo.

Ważne jest tylko pozytywne nastawienie. Pokonanie insecurities, kompleksów?
Żyjesz od pierwszego do pierwszego, jesteś niski, mieszkasz w piwnicy itd.? Nie ma znaczenia. Jesteś tym co prezentujesz, własną wartością, pewnością
  • Odpowiedz