Wpis z mikrobloga

#tabularasa dobry serial, klimatyczny i chociaż pojawia się kilka absurdów i sztampowych rozwiązań (umieśćmy w starym domu kobietę z amnezją oraz problemami odróżnienia jawy od snu, co może pójść nie tak xD) to mimo wszystko całkiem przyjemnie się ogląda. Momentami zaskakuje. Udało się przemycić odrobinę humoru, ale właściwie czego twórcy tam nie dodali? można odnieść wrażenie niezłej żonglerki gatunkami, ale konsumuje się to smacznie.
Fabuły na kilku płaszczyznach czasowych potrafią męczyć, w tym serialu nie przeszkadza to w żaden sposób. Ciekawie wykreowane postaci, nie ma czerni i bieli, co czyni ich bardziej ludzkimi. Doczepiłabym się do zakończenia, twórcy chcieli wcisnąć jeszcze dodatkowy zwrot akcji i przesadzili.

Podsumowując, nie jest to coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, ale nie mam uczucia zmarnowanych godzin. Wart uwagi. Gra aktorska na przyzwoitym poziomie.

#seriale
źródło: comment_87RUxLNKSDyJc2YxhpukjUAZOuRB1dg6.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zmorka: qrde mam jeszcze sporo seriali do nadrobienia ale się właśnie ostatnio zastanawiałem nad tym, bo zapowiada się ciekawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zmorka: grę o tron, dom z papieru, the100, seria niefortunnych zdarzeń, czarna lista, i pewnie jeszcze coś, dobrze są strony gdzie można zaznaczać ile odcinków się obejrzało bo juz bym się dawno zgubił.
A i jeszcze Handmaid's Tale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zmorka: @Zmorka: handmain tale fajne, ciekawy pomysł na świat, czarna lista trochę mnie znudziła ale początek ciekawy fajny kryminał, serii niefortunnych jeszcze nie widziałem ale bardzo ludzie polecają,
A i jeszcze jak lubisz sci-fi to polecam the expanse fajna space opera, i ostatnio zacząłem oglądać zagubieni w kosmosie całkiem fajne kino familijne
@hoszin: @Ka4az: Handmaid's Tale kusi najbardziej, od tego zacznę. The Expanse widziałam, w porządku. Z sci-fi widziałam też Pod kopułą ale to takie 5/10, 3% to taka szósteczka. Z innych które mogę szczerze polecić to Manhunt: Unabomber, Altered Carbon, Odpowiednik, Magia Kłamstwa i Billions.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zmorka: pod kopułą mnie znudziło nie wiem czy zacznę oglądać dalej, 3% podobno średnie, alternatywny węgiel widziałem bardzo fajny, odpowiednika nie widziałem do magicznego kłamstwa się odbiłem ale jeszcze polecam Peaky Blinders bardzo dobrze Robimy mafijny serial w na początku 1900 roku. Do tego pewnie widziałaś ale bracking bad, dexter, nie oglądałem ale podobno fajny better call saul,
Ostatnio jeszcze Alienist fajny wiktorjanski kryminał, jesica jonse i reszta z netflixa od