Wpis z mikrobloga

Chciałem napisać że jest mi przykro, odarliście tego chłopczyka z godności, wyzywając go od "warzyw" w chwilach gdy on przeżywał swoją agonię, was to po prostu bawiło.

Nie macie serca, wstyd mi za was, nie mogę odgadnąć jak to się stało że jesteście takimi apatycznymi potworami?
Jedno co sprawia że nie nabieram obrzydzenia do rodzaju ludzkiego to to, że normalni ludzie spoza wykopo-karaczana są zupełnie inni.
Macie się za mądrych, ale jesteście kalekami, autystyczną bez emocjonalną inteligencją.

Wierzę że Alfie żyje, ale wy jesteście umarli.

#alfieevans
  • 56
@mokry_sen_polonisty: po pierwsze on nie czuł bólu, po drugie gdyby czuł to jest np. morfina i wiele innych środków.

Masz dziecinne spojrzenie na religie.

@MinnieMouse0: może Ci się życie znudziło, nie wnikam, rodzice Alfiego chcieli by żył, a jak się czuł chłopczyk nie wiesz.

@SmiesznaBeczka: nikt ich nie stawia na piedestale, sprawę nagłośnił fakt pogwałcenia ich rodzicielskich praw.

@Nedelless: o czym mówisz?

@Ragnarokk: wielka szkoda.
@neilran: Chodzi mi o to, ze rozumiem wyzywanie od warzyw spoko możesz miec za złe, w tej kwestii jestem neutralny. Ale wcześniejsze wpisy (Nie Twoje, z Facebooka, to co robia Polacy katole na zagranicznym fb) to jest po prostu żenada i nie wiem jak tego można nie krytykować/ smiac się.
@neilran nie boli mnie śmierć jednego dzieciaka bo gdzie indziej w nieludzkich warunkach umiera ich wiele więcej. Nimi mało kto się przejmuje więc nie mów mi o moralności bo jedyną jaką masz to ta którą wsadziła Ci do mózgu Twoja religia.
@Sugarovski: nie ma żadnej logiki w tym co piszesz, Twoje słowa nawet nie wpisują się w kontekst tego co ja pisze.

Ale zgadzam się, że innym ludziom, zwłaszcza bezbronnym i słabym trzeba pomagać. To samo myślę o przegrywach, też potrzebują pomocy, albo atencjuszki. Tylko pomoc musi wynikać ze szczerej potrzeby, zrozumienia i współczucia a nie chęci zdominowania drugiego człowieka i dowartościowania siebie.