Wpis z mikrobloga

@JanushPlaneswalker: już komuś odpowiadałem ostatnio:

Sam musisz wybrać. Prawda jest taka, że w Polsce PlayStation ma zbudowaną markę, a gdy Xbox wchodził na polski rynek, PS/PS2 świeciły tryumfy. Stąd też 90% będzie Ci zawsze polecać PS (jak wyżej), no bo lepsze, bez konkretnej argumentacji prócz emocjonalnego powiązania z marką.

Czemu Xbox?

- EA Pass (gry EA za 80zł w skali roku)
- Xbox Game Pass (jak wyżej, gry od Microsoftu i
@onionhero: Ja zaczynałem przygodę z konsolami od x360, więc nie patrze się na emocje chociaż również miałem PS3. Wybrałbym xboxa ale z tego co widziałem MS zaliczył straszną wtopę na początku..

No i jak z grami na wyłączność, będzie lepiej czy dalej oleją sprawę?

No i czy warto kupować XONEX?
@JanushPlaneswalker: jak nie lubisz gier soulsopodobnych i japońszczyzny to przewaga exow nie jest taka dramatyczna. Chociaż dla mnie była przeważająca bo chciałem God of war, spidera, last of us czy horizon. Xbox ma lepsze wsparcie do taniego grania, lepsza infrastrukturę śieciowa, możliwość instalacji kodi, lepszego pada (przynajmniej dla mnie)
W skrócie to Xbox one X jest praktycznie we wszystkim lepszy po za tytułami ekskluzywnymi. Microsoft tak wyprzedził konkurencję że ma lepszy sprzęt, lepsze zaplecze techniczne. Tutaj nie będziesz miał ciągłych problemów z serwerami, serwisem gwarancyjnym. Grafika wymiata, konsola jest o niebo lepiej wykonana (nie trzeszczy, jest cicha i zimna) pad również (dłuższy czas pracy, wygodniejszy) Gry są bardzo tanie, abonamenty typu Gold dostają częste promocje i można używać zdrapek. Konto Microsoft
@JanushPlaneswalker IMO warto postawić sobie priorytety.
Jak chcesz grać w tytuły które są na obu platformach, i są to głównie single to bierz X, jeżeli wolisz grać w exy, albo na multi to weź plejaka, bo co z tego że x wychodzi taniej i trochę lepiej, jak nie będzie spełniał do końca twoich wymagań.
Na X porównywalnie do PS przez neta możesz pograć w parę gierek, o ile w takiej fifie to
Dziękuje za odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stawiam na Xboxa ze względu na kompatybliność wsteczną, pada, a także za możliwości multimedialne.
Tytuły w które głównie chcę pograć są multiplatformowe. A no i jest wiele tytułów w które nie grałem z poprzedniej generacji( ͡º ͜ʖ͡º)