Wpis z mikrobloga

#alfieevans Kwiatki z Facebooka, z kim ja k---a żyję w tym kraju, haha:
"Griszun Mes Posty od cejrowskiego byly blokowane, widzialem jeden na dziesiec po dwoch dniach. Moja teoria to taka je zakis obrzydkiwie bogaty angol na wysoko postawionym stanowisku dokonywal poczynania z nami jak z marionetkami, pociagal sznurkami tam gdzie mu pasowalo tylko po to by uzyskac organy 2 latka, oni wiedza ze ludzie pokrzycza pojrzycza i uspokoi sie sytuscja"

"Katarzyna Rybczynska Rodzice proszą wszystkich o przybycie do szpitala .Prosze o udostępnienie tego natychmiast wszędzie gdzie się da!!!!"

"Lilianna Laj Mordercy! Kto dał instytucji taką władzę? Wieczne odpoczywanie daj mu Panie Jezu!"

"Magdalena Fajfer I dopieli swego....zabili Alfiego Mordercy!!!i jeszcze chcą męczyć to malutkie ciałko.To są potwory!!!!!"

"Monika Połeć The Wojciech Cejrowski pilne Julia Toczekjest z rodziną Alfiego teraz chce się z panem skontaktować pilnie"

"Ann A Maria WLOSI POWINNI PRZEPROWADZIC SEKCJE!!!! ZWLASZCZA ZE JEST PODEJRZENIE POPELNIENA PRZESTEPSTWA!!! WALCZMY DALEJ Z SYSTEMEM, KTOREMU DALISMY WLADZE, ŻEBY NAS BRONIŁ A PRZYSTAWIŁ NAM SPLUWE DO GLOWY!!! KAZDY Z NAS MOŻE BYC NASTEPNY A DOBRZY LUDZIE WALCZACY O NIEGO- BEZSILNI!!!!"

"Tadeusz Żuk Z relacji wynika, że to dziecko umarło śmiercią głodową, czyli męczeńską."

"Monika Sykora !!!!!!!!!!!!!!!!! Sluchajcie jest taka sprawa jestem pod szpitalem Alder Hay prosze zebycie jak najwiecej ludzi przybylo pod szpital na 14 Tata Alfiego prosi bo jest z cialem malucha a lekarze chca zabrac cialo Alfiego TATA Alfiego SIE NIE ZGADZA NA TO PROSZE PRZYJEDCIE I POMOZCIE TACIE PROSZE PROSZA ONI A SZCZEGOLNIE TATA ALFIEGO udostepnijecie pilnie jest zabarykadowal sie w pokoju i nie chce oddac Alfiego Prosze. Post Angelica Catherine"

"Zosia Pasiak Dopięli swego pociesza mnie jedynie że mały aniołek jest w domu naszego Ojca módlmy się za jego rodzinę biedni jak oni muszą cierpieć i z trudem to piszę za jego oprawców"
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach