Wpis z mikrobloga

Może ktoś doradzi, pomoże zanim przedzwonię na infolinię i stracę nerwy.

Skończyła mi się umowa w Orange, przeszłam na kartę, także w Orange. Mam w tej chwili aktywowany pakiet za 25zl (rozmowy, SMS bez limitu i 15gb). Jadę za granicę (strefa 1), czy ten pakiet będzie mnie obowiązywał, czy tylko na terenie RP? Wg strony bezlimitunakarte.pl (strona Orange) w UE łapie limit 1,6 GB. Jest to ok, ale pytanie czy to jest płatne?
Dokopałam się do zdania w regulaminie:" Usługa działa na terenie Polski oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski zgodnie z Cennikiem usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę." No i tu nie wiem. Zgodnie z cennikiem j/w wszystko jest płatne (SMS,rozmowy,GB), ale punkt cytowany jak wyżej jest z regulaminu usługi cyklicznej, gdzie mam wszystko za free.

Help.
#orange #orangenakarte
  • 9
  • Odpowiedz
@StrefaZimna: bedziesz miec 1.6gb za granica. Jak przekroczysz to mozliwe, ze bedziesz placic miliony monet.
Sa te specjalne numery, gdzie wysylasz sms i w odpowiedzi dostajesz ile masz internetu za granica. Sprawdz sobie jaki jest w twoim wypadku i kontroluj to, albo przez mojorange
  • Odpowiedz
@uppss: @Viridae: dzięki za odpowiedź.

A sprawy SMS i rozmów jak byście interpretowali? Ceny wg pakietu (za free) czy wg cennika roamingu (miliony monet)?

@Pulton: Orange jest już tymczasowym rozwiązaniem. Klientów obecnych wieloletnich traktują tak samo jak nowych pod względem ofert. Będzie przejście na T-Mobile lub Play.
  • Odpowiedz