Wpis z mikrobloga

  • 19
@Pawlikowski-33 a ja nie mówię, że ładne, tylko że wycumkane właśnie :) to jak zauważyłeś bardzo bystrze dwa oddzielne pojęcia, których nie łączę celowo w jedno. Po prostu zauważyłam, że dużo facetów leci na podrasowane rysy twarzy, a takowe często łączą się z brakiem innych umiejętności niż makijaż. 2018 a ludzie wciąż nie potrafią czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@supi: ale na urodę składa się właśnie tez umiejętność podkreślenia swoich atutów, dobrania ciuchów, makijażu - kobietom łatwiej podrasować swoje geny niż facetom i z tego korzystają, to normalne

umiejętność "zrobienia się" też świadczy o jakiejś inteligencji
  • Odpowiedz
  • 8
@Pawlikowski-33 jasne, też świadczy o jakiejś. Już dawno odkryto, że są różne rodzaje inteligencji, emocjonalna, logiczna itd. Nie umniejszam skillowi robienia makijażu, bo to też jakaś sztuka jest. Zauważam tylko z doświadczenia pewną zbieżność między zrobieniem sobie twarzy i podkreśleniem w konkretny, atrakcyjny dla facetów sposób swoich atutów, a niskim poziomem wartościowej konwersacji. Nie ma na to reguły, ale swoim okiem korelację widzę. I nie mówię, że każde podkreślenie urody wiąże
  • Odpowiedz
@PIES997: powinieneś się cieszyć, że tak to wygląda. Nie marnujesz potem kilku lat by się zorientować, że partnerka nie ma nic w głowie i jest zwyczajnie nudna. Tak to Cię przed tym ratuje i masz czas szukać czegoś lepszego.
  • Odpowiedz
normalka, 99% rozmow tak wyglada z tymi głupimi #!$%@?. serio nie moge tego pojac jak laski moga byc takie #!$%@? ^^ "masz oto jestem cipom, a teraz mnie zabawiaj"


@PIES997: nie, tak wygląda 99% rozmów z kobietami które nie są wami zainteresowane i tyle
  • Odpowiedz
@fifny_szczun: bo szukają atencji, i najwidoczniej ją dostają skoro to faceci im później odpisują mimo takiego przebiegu rozmowy.

Jak się widzi że laska odpisuje półsłówkami to się nie pisze dalej bo i tak z tego nic nie będzie, zainteresowana dziewczyna sama nakręci rozmowę.
  • Odpowiedz
no to zacznijcie doceniać te przeciętne i z pasją/osobowością/rozumem.


@supi: kwestia że z pasją\osobowością i rozumiem nie siedzą na badoo. Zdarzają się takie ale bardzo rzadko.
  • Odpowiedz
@Polkopsky: ja sobie rucham i rozwijam się również osobiście pod wieloma względami. Choć gdybym tylko ruchał i nie starał się czegoś jeszcze osiągnąć to faktycznie byłbym szczęśliwszy. Tak myślę.
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Najmądrzejsza i najsmutniejsza za razem rzecz jaką dzisiaj tutaj przeczytałem. Wg mnie pasje i wartości mają znaczenie ale dominują nad nimi pieniądze i ruchanie, już nie bądź taki cyniczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polkopsky:

Ja bym wybrał czytanie ciekawostek niż ruchanie pierwszej lepszej szesnastki, ale co wy przegrywy możecie o tym wiedzieć, skoro ruchanie traktujecie jak święty graal xD
  • Odpowiedz