Wpis z mikrobloga

Avengers Infinity War to po prostu solidny rzemieślnik - wykonał swoje zadanie, ale zabrakło efektu "wow". Nie sugerujcie się oceną na filmwebie - to nie jest aż tak dobry film. Może na jego całość przypadła tylko jedna, faktycznie dobrze przemyslana scena walki, bo reszta to było takie typowe pitu pitu by dać sobie po głowie. Ogólnie może nie szybko, ale dopadła mnie w końcu taka myśl, żeby ten film już się zaczął kończyć, bo się zaczynam nudzić.

Plusy:
- Dr Strange / Spiderman / Thor
- lekki humor, bardzo dobrze wyważony
- Thanos jako czarny charakter całkiem niezły
- mocna końcówka
- "dla każdego coś miłego" - tylu bohaterów i każdy ma szansę się wykazać. To wyszło.
! - emocjonalne pożegnanie ze Spidermanem

Minusy:

! - ale reszta śmierci bohaterów nie ruszyła mnie ANI TROCHĘ
- jest tu tak dużo cholernego patosu, że można rzygnąć tęczą czasami
- podróżowanie z jednego miejsca na drugie staje się po pewnym czasie po prostu męczące. Najlepsze rzeczy dzieją się na Ziemii.
- mały spoiler - próba odebrania Thanosowi rękawicy była tak cholernie durna...
- serio - za dużo tych walk. Film jest przez to za długi. Albo same walki są za słabe - tak też to można ująć.

Na koniec jeszcze dodam, że kompletnie nie wyszło tutaj granie na emocjach wśród widza - chodzi mi o przejęcie się losami bohaterów. Miało być chyba tak bardzo... hmm... emocjonalnie, ale pod tym względem film poległ na całej linii. Nie uznaję tego za minus, ale słabo wykorzystali ten motyw.
#film #marvel #avengers
Pobierz waro - Avengers Infinity War to po prostu solidny rzemieślnik - wykonał swoje zadanie...
źródło: comment_5goDzOO81r59FppE9DqP7sWORCpUakcu.jpg
  • 15
Nie sugerujcie się oceną na filmwebie


@waro: w domyśle "moja jest lepsza"? xD

Na koniec jeszcze dodam, że kompletnie nie wyszło tutaj granie na emocjach wśród widza - chodzi mi o przejęcie się losami bohaterów.

Ileż razy wam wszystkim "recenzentom"/"krytykom" można powtarzać, że coś takiego to jest wasza S U B I E K T Y W N A ocena i nijak się ma do tego co mogą odczuwać inni, no
@waro: Tak na oko coś koło 20, ale ciężko ocenić teraz wiek kobiety ;)
Dalej brniesz w swoje teorie że film nie był emocjonalny i zaraz zaczniesz krytykować ludzi, dla których był? xD
@DSM51: bo to jest dokładnie ten sam poziom emocjonalny odbiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dam sobie rękę uciąć, że ostatecznie wszyscy przeżyją, dlatego to było takie słabe. Cóż mi po ich śmierci, skoro wiem, że nic ona nie znaczy?
bo to jest dokładnie ten sam poziom emocjonalny odbiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@waro: No #!$%@? dokładnie o tym właśnie pisałem wyżej, ktoś odebrał film inaczej niż ty, to już zaczynasz krytykę. Żegnam