Wpis z mikrobloga

Brawa dla @mfind za tę słabą reklamę w mediach społecznościowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnych sum ubezpieczenia, zero informacji o zakresie polisy, brak jakiejkolwiek informacji na temat zakresu terytorialnego. Jakby ktoś był zainteresowany, to taką polisę "dla sztuki" wam zrobię za połowę podanej przez nich ceny albo jeszcze taniej ()

Jako że przed nami długi, majówkowy weekend, który wiąże się ze zwiększoną ilością wyjazdów, gorąco zachęcam do konsultacji zakresu ubezpieczenia z waszym agentem ubezpieczeniowym. Koszty leczenia nagłych zachorowań lub wypadków za granicą potrafią sięgnąć ogromnych kwot, w związku z tym dobranie sum ubezpieczenia i zakresu warto powierzyć komuś, kto zaoferuje ubezpieczenie dopasowane do waszych potrzeb i obecnego stanu zdrowia (np. rozszerzenie zakresu o zaostrzenie chorób przewlekłych).

#ubezpieczenia #turystyka
Pobierz Jestem_Tutaj - Brawa dla @mfind za tę słabą reklamę w mediach społecznościowych ( ͡° ...
źródło: comment_5snUc6s0Yqizhk4r8k5EpaVHoF4Mi5kr.jpg
  • 6
@Jestem_Tutaj: Zrób swoją grafikę, którą będziesz się reklamował, będziesz mógł wtedy wpisać tam wszystko co chcesz, nie wiem w czym masz problem? napisaliśmy "OD'' jakich kwot zaczynają się u nas ceny, jak klient jest zainteresowany, to wtedy uzgadniamy szczegóły.

P.S. Jakby jakiś Mireczek był zainteresowany ubezpieczeniem turystycznym, to serdecznie zapraszam na priv :)