Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do #rozowepaski ale również proszę o zdanie #niebieskiepaski Otóż zmagam się z pewnym problemem już w gimnazjum zaczął rosnąć mi tyłek pamiętam gdy to jeszcze były popularne memy #datass i byłam w nim już numerem jeden. Do dzisiaj mój tyłek jest po prostu cud malina (wiem mało skromności ale nie raz rozmawiając na luzie że znajomymi wszyscy oznajmili że mój tyłek jest niebiański XD, a piersi nr są u mojej koleżanki) ale nie o to mi chodzi. No w długich spodniach wszystko wygląda super jednakże przez to że w gimnazjum moje ciało zmieniało się dosyć szybko to pod pośladkami mam białe paski, których się wstydzę np gdy mam krótkie spodenki lub strój kąpielowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozumiem że nie da się ich pozbyć... Więc pytam was panowie czy wam przeszkadzaja rozstępy u pań? A może nie zwracacie na nie uwagi? I pytanie do pań czy wy również posiadacie gdzieś rozstępy? Wstydzicie się ich?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź sobie faceta z wadą wzroku to nawet nie zauważy

mam, miejscami wyglądam trochę jak zebra, ostatnio nawet zauważyłam rozstęp w inną stronę niż inne XD
nie przejmuję się nimi jakoś szczególnie, mam dużo gorsze wady
  • Odpowiedz
klasycznie: Są zabiegi kosmetyczne zmniejszające rozstępy, ale Twój tyłek na tyle dobrze odwróci od nich uwagę, że żadnego zabiegu nie potrzebujesz. A tak poważnie: nikt na to nie patrzy. Mam rozstępy w wielu miejscach i nigdy nic nie usłyszałam na ten temat. Wydaje mi się, że mój chłopak w ogóle nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz