Wpis z mikrobloga

Wcale nie aż takie historyczne spotkanie przywódców obu Korei

Tak na szybko, większy tekst z moimi przemyśleniami na temat obecnych poczynań KJU i do czego właściwie ta Korea Pn zmierza już się gotuje, mam sporo materiałów, myślę że na jutro rano będzie gotowy.

Przy okazji dzisiejszego spotkania warto przypomnieć, że to nie jest pierwsze takie spotkanie, a "już" trzecie. Pierwsze miało miejsce w dniach 13-15 czerwca 2000 roku, drugie w dniach 2-4 października 2007 roku, obecnie jesteśmy świadkami trzeciego. Oczywiście samo to, że do spotkania doszło i padło parę propozycji jest bardzo znaczące, jednakże w dalszym ciągu są to propozycje, które po prostu mogą zostać niezrealizowane, jak wiele poprzednich. Także warto z umiarkowanym optymizmem obserwować dalsze wydarzenia, zwłaszcza (na co ja osobiście czekam z niepokojem) spotkanie z Trumpem - o tym dlaczego z niepokojem, także jutro, postaram się żeby było kompleksowo, jeśli macie jakieś pytania czy kwestie do rozważenia to śmiało niżej.

Fotki:
spotkanie z 2000 roku

#azjatyckaowca #azja #korea #koreapolnocna #ciekawostki #geopolityka
bojowonastawionaowca - Wcale nie aż takie historyczne spotkanie przywódców obu Korei
...

źródło: comment_4RK8nzk8Fs23xzWWb7dyNlW0RFMMXFj0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Ja-qb: prędzej południe ruszy z pługami wzdłuż całej granicy i zaora ten kraj. No ale pożyjemy, zobaczymy (a raczej nie zobaczymy, bo nic się nie zmieni).
  • Odpowiedz