Wpis z mikrobloga

Nosz kuźwa.
Wracam sobie do samochodu zaparkowanego przy chodniku i pasie zieleni, widzę ekipę z wykaszarkami. Już wiedziałem co się dzieje.

Wszystkie auta, jedno po drugim, upieprzone świeżo skoszoną trawą, jedno widać na zdjęciu niżej. Założę się, że pod nią jest nie jeden odprysk.
Goście nic sobie z tego nie robią, w żaden sposób tego nie zabezpieczają, więc zadzwoniłem na bagiety.
Tfu, nie po to ktoś dba o auto, żeby chamstwo tak się zachowywało.

#lodz
Vister81 - Nosz kuźwa.
Wracam sobie do samochodu zaparkowanego przy chodniku i pasie ...

źródło: comment_7HwFi545ZIzXUIMbJcD06wCjtv2cjVl4.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cucaracha ja tam niczego nie kręcę. Czym innym jest przypadkowy kamyszek podczas jazdy, a czym innym świadome tworzenie takiego problemu. W pierwszym momencie pomyślałem, że afera z dupy, ale po zastanowieniu uznaję, problem jest. W prawdzie ja bym nie płakał nad takim widokiem, ale zależy kto czym jeździ. Nie zawsze da się "lepiej" zaparkować. Chociaż koszący tę trawę mieliby przerąbane, jeśli mieliby osłaniać każde auto.
  • Odpowiedz
  • 0
@cucaracha xD Boże skąd się tacy ludzie biorą, tfu na was. Zero poszanowania dla czyjejś własności, oby cię spotkały same odpryski, jak kiedyś będziesz jednym z kierowców :] Wypok to jednak straszne rakowisko śmieci. Lecicie na czarno, gardzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@KokiX to nie jest niewiadomo jaka afera. Po prostu brak wyobraźni może doprowadzić do tego, że ktoś wydający setki złotych na pielęgnację lakieru (lub w ogóle ktoś dbający o kuźwa swoją ruchomość, na którą często długo zarabiał) wraca z zakupów i widzi auto #!$%@? takim syfem. Przecież oni nie grabią tej trawy, NIC, patyki, kamienie, zaschnięte gówna, wszystko leci na być może TWOJE auto.

Ale jak widzę po kilku wypowiedziach wyżej,
  • Odpowiedz
  • 0
@maluuutki policja przyjechała i finalnie ekipa musiała inaczej zabrać się do roboty. Pewnie ktoś uparty mógłby znaleźć jakieś defekty w karoserii i pruć się o odszkodowanie.
Całe szczęście, że są normalni ludzie, a nie taka sraracha wyżej.
  • Odpowiedz