Wpis z mikrobloga

@Queltas: mnie to trochę śmieszy. Nie mam kasy, mieszkania, samochodu, ale WESELE zrobie za 30 tysięcy. Na kredyt xD

Oczywiście, niech każdy sobie robi co chce, ale kisne za każdym razem, kiedy słysze taka historie.
  • Odpowiedz
@kabasyl: za tyle ile cię stać. Jeżeli masz budżet 15k to zrobisz za 15k. Wybierasz co musi być najważniejsze, a reszta po kosztach. Kamerzysty nie trzeba, fotografa można początkującego jakiegoś zatrudnić, dłużej się będzie na zdjęcia czekać, ale da radę. Z menu wyrzuca się 1 ciepły posiłek, bo jedzenia i tak jest nadto, dekoracji dużo nie trzeba, zaproszenia można zrobić samemu.

Jest wiele miejsc gdzie można cenę obniżyć. A poza
  • Odpowiedz
@Queltas: W pełni się zgadzam, ja to mam ten problem, że moja różowa uznaję że jak wesele to musi być cud miód wszystko i jak wstępnie wyliczyłem to koszta ok 40k(tragedii niby nie ma), szkoda tylko, że ja na to wszystko muszę zarobić i #!$%@?ć hajs bo ona zarabia najniższą krajową, ale sukienki nie założy po kimś, musi być super fotograf za 5k itd... #!$%@?... Poza weselem jest normalnym człowiekiem
  • Odpowiedz
@kabasyl: niestety pewnie wszystkiego na niej nie wymusisz, ale gdzieniegdzie możesz zrobić ustępstwa. W jakim rejonie wesele? Bo mam w okolicach Rzeszowa dobrą fotograf za około 1.5-2k

Możesz jej spróbować powiedzieć, że z wesela to ludzie i tak najbardziej zapamiętują Jedzenie, picie, muzykę i suknię Młodej. Fontanny alkoholowe/czekoladowe to imo słaby pomysł, stół wiejski jest fajny, jeżeli jest dobre jedzonko tam. Wjeżdżające prosiaki to tylko śmieszność tworzą.

Sukienkę to jeszcze
  • Odpowiedz
@fortySeven:
No jak się nie ma takiej gotówki, to trzeba. Nie każdy ma bogatych starych, mieszkanie po babcie czy jest programistą.
A kredyt możesz mieć tymczasowy i z kopert szybko oddać
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: ale ja nie mówię że nikt tak nie robi, zwłaszcza jak spłaca z kopert to dla mnie to absolutnie normalne. Ale czytając komentarze pod takimi wpisami mam wrażenie, że według niektórych nie da się inaczej i kto organizuje wesele ten głupiec
  • Odpowiedz