Wpis z mikrobloga

Mam dzisiaj zakończenie roku, kończę edukację w szkole i oficjalnie zmieniam swoje życie po maturze o 180 stopni. Jestem podekscytowana tym, że w końcu podejmę pracę, przeprowadzę się ze względu na studia, złożę sama swoje meble i pomaluję pokój, a moim celem będzie osiągniecie niezależności. Okres liceum był bardzo ciężki, wiele nieciekawych rzeczy się wydarzyło, dlatego mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej! Trzymajcie za mnie kciuki, abym faktycznie miała teraz przed sobą najlepszy okres swojego życia ()
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aperek: miałam to samo rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciągle srałam wpisami że dostałam się na studia, że juz się przeprowadziłam, że pierwszy miesiac za mną i jest zajebiście a Mireczki tylko bóldupily że niedługo mi się zmieni XD

  • Odpowiedz
@aperek: (ʘʘ) Ja tez byłem podekscytowany studiowaniem. Myślałem, ze będzie trochę roboty, ale mimo wszystko trochę doznam życia studenckiego. Nic z tych rzeczy. Zaraz koniec drugiego semestru a ja klnę na Wrocław i po dwóch dniach w tym mieście błagam żeby tydzień się skończył i żebym mógł już wrócić do domu. Idac na Wrocławska Polibude i mając jakiekolwiek aspiracje, bardzo szybko się je traci. Ja psychicznie
  • Odpowiedz