Wpis z mikrobloga

Witam chciałbym po długim czasie wrócić do Tibii. Który serwer polecacie? Zastanawiałem się nad Damorą lub ewentualnie Anticą. Chociaż w sumie obawiam się trochę światów PVP ze względu na h-lvl którzy mogliby mi celowo uprzykrzać grę. Rozważałem też rozpoczęcie gry na Falunie, bo to w końcu świeży serwer. Jak myślicie? Mógłby mi ktoś tak z grubsza opisać sytuacje na w/w serwerach?
#tibia #tibiazwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@rapazia: jak sam masz grać to weź jakiś server z mniejsza ilością ludzi. Ja grałem na honerze i super miejsca wolne zawsze a jak się chce to na hunta się kogoś znajdzie. Tylko połączyło serwery i kappa jest dla mnie jak gram w różnych godzinach i nie chce czekac na respa. Na starych serwerach większość lvl to 100-150 czy nawet 200+ także na początku nie ma z kim grać. Na
  • Odpowiedz
@rapazia: wszystkie serwery, które powstały przed battleye mają od cholery wybotowanych high-lvli w rękach dzieciaków, dzieciakom nie zależy na tym, że mogą postać stracić, w końcu to bot za nich robił.
  • Odpowiedz
@tomtom666: Zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego skupiłem się na tych trzech serwerach. Zarówno Damora jak i Faluna mają anty cheata od początku. A z Antica to słyszałem, że pastwienie się nad low-levelami nie jest tam tolerowane chociaż z pewnością ekonomia serwera jest zniszczona przez botterów.
  • Odpowiedz
@rapazia: no cóż, zawsze można po prostu pograć na non-pvp, walka w tibii od początku istnienia tej gry była czymś obrzydliwym - pewnie dlatego, że dużo się traci ginąc. W takiej np eve online po tym, jak kogoś "zabijesz" to Ci jeszcze pogratuluje i pogadacie sobie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomtom666 Dzięki. Jeszcze to wszystko sobie spokojnie przemyśle być może masz rację z tym pvp chociaż dla mnie to był właśnie urok tej gry. Ktoś ci czymś podpadl i miałeś realną szansę go pokarać. Oczywiście inna sprawa paść od pk w jakiś sposób sobie na to zasługując a inna paść bo jakiemuś dzieciakowi się nudziło. No i jeszcze sprawa z tymi starymi światami to ta ekonomia. Wolałbym sobie spokojnie pograć wiedząc,
  • Odpowiedz
@rapazia: teraz masz tibia coins - waluta która jest wspólna dla wszystkich serwerów, czyli kupując na np Antice, możesz wydać na Damorze. Będzie oczywiście różnica, ale niewielka - na Damorze tibia coins masz po nieco ponad 9, na Antice po 13k. Na Harmonii zdaje się teraz niecałe 20k. Czyli za cenę pacca masz na starcie 2,5 do 5 milionów, w zależności od tego, jaki serwer wybierzesz.

Jedyna faktycznie dostrzegalna różnica
  • Odpowiedz