Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, dwa dni temu napisałem swój pierwszy wpis promujący rzeźbę Nosacza zrobioną przez mojego tatę.
Wpis został bardzo dobrze przyjęty, zebrał 2000 plusów, użytkownicy aktywnie komentowali go. Wieczorem był w gorących w pierwszej połowie pierwszej strony. Aukcja na allegro miała kilkadziesiąt odsłon przed publikacją na mikroblogu, teraz ma ponad 18 tysięcy odsłon. Zdecydowana większość wejść pochodzi z wykopu.

Drugą formą reklamy aukcji był mem zamieszczony na fanpagu Nosacze Polskości. Mem do tej pory miał 81 tysięcy zasięgu organicznego, uzyskał 720 reakcji, 85 komentarzy i tylko 548 kliknięć linku.
Przy okazji dziękuję bardzo za wrzucenie postu adminowi Fanpaga :)

Mogę oszacować w miarę dokładnie, że tylko około 4-5% wejść na aukcję allegro nie pochodziło z wykopu. Bardzo wam dziękuję drodzy wykopowicze! Kiedyś jak pójdę na wykop party postawię kilku randomowym wykopkom piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot tak, żeby się jakoś odwdzięczyć :)

Będąc biernym użytkownikiem wykopu przez ładnych kilka lat wiedziałem, że takie wpisy są lubiane, ale nie sądziłem że aż tak. Po cichu miałem nadzieję na kilka set plusów, ale nie prawie pierwsze miejsce w gorących ( ͡ ͜ʖ ͡) Wielkie Dzięki!

P.S.
Aukcja kończy się jutro 21:00 więc gdyby ktoś chciał widzieć Nosacza u siebie w ogródku to zapraszam do licytacji :)

Mem z fp Nosaczy Polskości:
DrewnianeHobby - Cześć Wam, dwa dni temu napisałem swój pierwszy wpis promujący rzeźb...

źródło: comment_y32A8T0wFniV6LYjnd4ipXYEtuMJTEB2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz