Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham starające się być do bólu realistyczne gry. Takie cataclysm Dark Days Ahead to istny majstersztyk. Project Zomboid się może schować.
Obczajcie akcje, z pośród dziesiątek porozwalanych samochodów stojących tu i ówdzie udało mi się odpalić opancerzoną ciężarówkę. Wygryw mocno. Jadę do innego miasta po leki bo mam infekcję, bo mnie ugryzł #!$%@? zombiak. Jest noc więc długie światła obowiązkowe. Nagle kończy mi się paliwo i tu zaczyna się zabawa xD
Gra nie przewiduje jazdy samochodem bez paliwa więc automatycznie po nieudanym odpaleniu silnika tracisz kontrolę nad pojazdem. Nie masz kontroli nad pojazdem, nie możesz przełączyć pstryczka od świateł. Nie wyłączysz świateł, padnie ci akumulator zanim wrócisz z paliwem pożyczonym od martwego sąsiada.
Co więc wymyśliłem? Wymontuję w #!$%@? akumulator xD. Ale taki #!$%@? nie mam klucza więc #!$%@? to i idę z buta. Obym tylko znalazł inny samochód zanim będę musiał amputować sobie rękę.

#gry #cataclysm
Mawak - Jak ja kocham starające się być do bólu realistyczne gry. Takie cataclysm Dar...

źródło: comment_cdIs5XQ5NJKBf1YEeo3xrK8WnopcwitA.jpg

Pobierz
  • 1