Wpis z mikrobloga

A ta aktualizacja nowa, tak bardzo reklamowana na youtubach zmieniła coś konkretnego? Ja w wota ostatni raz chyba w 2015r grałem i później trochę na telefonie w ta bardziej ograniczoną wersje
@Takje_rzycie: Od tieru 8 w górę jest straszny rak. Matchmaking na 8 tierach na dzień dzisiejszy jest niegrywalny, od groma OP premek. Tier 9 ma najlepszy matchmaking (2 w dół, 1 w górę) co pozwala na kręcenie dobrych wyników i czerpanie największej frajdy. 10 w 90% strzelanie goldem, więc nie masz co liczyć na pancerz, liczy się mobilność. Gram tylko 9 tiery+, ale jak rozegrałem paręnaście bitew Pudlem to było spoko,
@Nooser Zaciekawiło mnie określenie "na dzień dzisiejszy". Twórcy zapowiedzieli jakieś zmiany balansu w niedalekiej przyszłości, z doświadczenia wiesz że w takich sytuacjach gdzie jakiś tier jest niegrywalny to jest balansowany czy tak tylko napisałeś żeby zaznaczyć możliwość zmiany ( ͡º ͜ʖ͡º)?
@Takje_rzycie: Z doświadczenia wiem, że WG może to zająć dosyć długo czasu. W sierpniu 2017 pisali:

"- co do problemu MM i dobierania tierów VI i VIII z reguły na dole drużyny: MM to skomplikowany mechanizm i każdy problem trzeba rozpatrywać indywidualnie i wprowadzać usprawnienia krok po kroku; będą poprawki ale potrzeba na to czasu"
Czyli wiedzą, że jest problem, ale dadzą taką odpowiedź, z której za wiele nie wynika.
Szykują