Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, szukam kogoś zaznajomionego z tematem karty #multisport
Chciałem wziąć sobie taką z pracy i zacząć chodzić na siłownię, jednak przy dużej liczbie siłowni na benefitsystems.pl znajduję taką notkę:

możliwość skorzystania z usług: siłownia, zajęcia fitness bez ograniczeń czasowych podczas jednej wizyty w obiekcie

Jestem debilem i nie wiem co to znaczy - czy w trakcje jednej wizyty mogę korzystać z jednej usługi, czy że karta multisport zapewnia mi tylko jedno wejście na siłownię? xD

Ewentualnie mireczki z #lublin, poleciłby ktoś fajną siłownię z której mógłbym korzystać dzięki tej karcie?
  • 12
  • Odpowiedz
@DSM51: Jak masz taką informację, to masz jedne zajęcia fitness (które trwają różnie - 45 minut albo godzinę) albo wejście na siłkę (tez pewnie z godzinę). Zawsze przy wątpliwościach warto zadzwonić do danego obiektu i dopytać. Np. Fabryka Formy w Felicity ma tak, że można skorzystać z usług siłownia, zajęcia fitness, taniec, joga bez ograniczeń czasowych podczas jednej wizyty - czyli w praktyce przesiedzieć tam i 4 godziny :)
  • Odpowiedz
@errabunda: No własnie jest napisane to co opsiałaś z Felicyty ( ͡° ͜ʖ ͡°) To rozumiem, dzięki, ale pytam czy ten zapis mówi że mogę tylko raz wejść na siłownię z kartą multisport, a za pozostałe wejścia muszę płacić :D
  • Odpowiedz
@Tobiass: Jeżeli w obiekcie są zajęcia fitness i siłka, to spoko. Możesz podczas jednej wizyty siedzieć tam cały dzień.
Problem jest np. w SPA Orkana, bo z tego co wiem, jak chcesz po siłowni iść na basen to musisz odczekać chyba kilka h. Szczegóły w regulaminie pewnie.
Do polecenia prócz Orkana, jest Strefa, Arena.
  • Odpowiedz
Zależy chyba od obiektu, w niektórych miejscach trzeba kilka h odczekać i możesz wejść ponownie. Codziennie min. 1 raz. w końcu to działa jak karnet.
  • Odpowiedz
@DSM51: Tak. Jeśli to jest Multisport Classic to masz możliwość jednokrotnego skorzystania w ciągu dnia z usług oferowanych przez obiekt. Czyli możesz wejść np. na dwie godziny na siłkę, ale jakbyś chciał tego samego dnia przyjść jeszcze raz to już byś płacił. Przy MultiSport Plus można wchodzić kilka razy (z tego co się orientuję). Chociaż i tak warto dopytać w każdym obiekcie jak to u nich działa.
  • Odpowiedz
@DSM51: możesz chodzić codziennie, ale tylko raz na dany obiekt, np SPA orkana możesz iśc albo na siłownie albo na spa (baseny). Tak samo na zajęcia jeżeli pójdziesz np na trening boksu do paco to na siłownie wiczorem już raczej nie wejdziesz
chyba ze zostaniesz od razu po treningu.

Co do fajności sie nie wypowiadam, bo nie wiem na czym Ci zależy...
  • Odpowiedz