Wpis z mikrobloga

@ediz4: W takich wykopkach jak ty najbardziej mnie #!$%@?, że możecie zostać totalnie skompromitowani, wyśmiani, może zostać totalnie pokazany brak rozumu i godności, ale dalej se twardo piszecie, zamiast zapaść się pod ziemię ze wstydu xD
  • Odpowiedz
W takich wykopkach jak ty najbardziej mnie #!$%@?, że możecie zostać totalnie skompromitowani, wyśmiani, może zostać totalnie pokazany brak rozumu i godności, ale dalej se twardo piszecie, zamiast zapaść się pod ziemię ze wstydu xD


@neib1: No właśnie trafiłeś w sedno. Banda co nie wie czym jest podział prawica - lewica, że ideologia jest nacechowana politycznie a tym bardziej sprawa imigrantów i dalej udaje kretynów. A co gorsza łączy się
  • Odpowiedz
No my chyba inaczej rozumiemy termin sprawy światopoglądowe. Dla mnie to podział konserwatyzm - liberalizm i nie ma nic wspólnego z podatkami.


@ediz4:

Po pierwsze: pomiędzy konserwatystą a liberałem masz wiele różnic światopoglądowych, które dopiero mogą nabyć politycznego
  • Odpowiedz
Po drugie: przyjmując twoje podejście do podziału "lewica/prawica" to NADAL czyni z Ciebie hipokrytę, bo w politycznym (wg. Ciebie) wpisie "bekazlewactwa" nie wypominałeś braku tagu polityka, natomiast przy "bekazprawakow" już Ci to przeszkadza.


@rzep: Dalej walczysz ze swoimi wyobrażeniami. To że nic tam nie napisałem nie oznacza że mi to nie przeszkadza.

Przecież obie te strony różnią się właśnie światopoglądem, a nie po prostu sympatiami politycznymi. To dopiero ten światopogląd
  • Odpowiedz
@rzep: niezależna gazeta.pl xD chyba zaraz #!$%@?ę xD

a wpis jest z dupy jest informacja o tym, że kierowca został złapany od razu po zakreślonych na żółto słowach więc wiadomo o co chodzi, sam siejesz dezinformację manipulatorze
  • Odpowiedz
  • 2
@bizonsky: A co masz na pasku napisane? I co z tego, że kierowca został złapany, skoro to van wjechał?

Gdy TVN pisał o tym, że „samochód wjechał” na pasku to rozumiem, że ukrywali że istniał jakiś kierowca?
  • Odpowiedz
@rzep: to, że trzeba czytać ze zrozumieniem. myślisz, że podali informację o tym, że złapali kierowcę innego zdarzenia drogowego ka artykule o tym, że van wjechał w ludzi? długo będziesz tak trollował i reklamował swój ulubiony serwis z "rzetelnymi" informacjami?
w polsce takich nie ma koleżko.
a wszyscy plusujący mogą się pierodlnąć w łeb.
tyle mam do powiedzenia w powyższej sprawie.

ps. zgłosiłem ten post jako manipulację, wiec jak go
  • Odpowiedz
@bizonsky: Widać nawet nie rozumiesz o czym mowa.

https://www.wykop.pl/wpis/31156083/tvn-w-formie-samochod-wjechal-nawet-biedny-kierowc/

Proszę tutaj wpis, gdzie nasze wykopowe prawaczki zarzucają TVN, że pisze, że "Auto wjechało" (a przecież powinni pisać, że "muzułmański imigrant terrorysta wjechał").

Kiedy pisze tak TVN to jest manipulacja, która trafia na "Żelazną Logikę". Gdy pisze tak TVP to nagle nikt nie zwraca uwagi.
rzep - @bizonsky: Widać nawet nie rozumiesz o czym mowa.

https://www.wykop.pl/wpis...

źródło: comment_D4hxWOoAWP6ZWrS4LMUxAhA6Vh4oRPLK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: tak, bo tvp jest za imigrantami i też probuje bronic kierowcy-imigranta (XD)
tak, bo niezalezna logika jest zrodlem rzetelnej informacji XD x2
tak, bo wykop określa co jest manipulacją a co nie.
moim zdaniem ty dobrze wiesz, że nie masz racji, ale bedziesz sie klocil bo ktos klocil sie w druga strone wczesniej.
jestes tym samym takim samym glupkiem jak ludzie plusujacy wykop o mapiulacji przez tvn ¯\_(ツ)_/¯

i
  • Odpowiedz
tak, bo tvp jest za imigrantami i też probuje bronic kierowcy-imigranta (XD)


@bizonsky: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Ty chyba nie rozumiesz celu tego posta. Jego ideą jest pokazanie, że tak się normalnie pisze w języku polskim i tak zawsze media mówiły i pisały - "samochód wjechał".

Wyśmiewam w tym poście prawackie urojenia, że nagle TVN używający tego określenia stara się zatuszować sprawę zamachów.
  • Odpowiedz