Wpis z mikrobloga

A czego według Ciebie? Czym jest ten podział?


@ediz4: Sprawy światopoglądowe, które niekoniecznie dotyczą bezpośrednio polityki.

No i? Przejrzałeś cały profil czy tylko pół roku do tyłu?


No i jesteś hipokrytą - narzekasz, że wpis jest polityczny z racji tagu "bekazprawakow". Jednak gdy tag jest "bekazlewakow" to już brak tego tagu Ci nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
A skąd przypuszczenie że zawsze się muszę wypowiadać?


@ediz4: musieć nie musisz, tylko nie dziw się potem, że nazywają cię hipokrytą jak jednym wypominasz brak tagu a innym nie.
  • Odpowiedz
@ediz4 Dzień dobry. Ponieważ co jakiś czas widuję użycie przez Pana słów "chochoł" i "hipokryzja/hipokryta", proszę o podanie definicji, gdyż mam uzasadnione obawy, że może Pan nie znać ich znaczenia.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Aha. Czyli jak gdzieś się nie wypowiem to jestem hipokrytą - buhahahahahahhahahah
@Slonx: Dzień dobry. Ponieważ do tej pory Pan nie przeprosił za kłamstwa które Pan wypisywał na temat mojej osoby proszę mnie nie wołać.
  • Odpowiedz
Sprawy światopoglądowe, które niekoniecznie dotyczą bezpośrednio polityki.


@rzep: Sprawy światopoglądowe to sprawy polityczne. A Tym bardziej sprawy związane z imigrantami.

No i jesteś hipokrytą - narzekasz, że wpis jest polityczny z racji tagu "bekazprawakow". Jednak gdy tag jest "bekazlewakow" to już brak tego tagu Ci nie przeszkadza....

A gdzie napisałem że mi nie przeszkadza? Masz jeszcze jakieś projekcje?
  • Odpowiedz
@ediz4

Dzień dobry. Ponieważ do tej pory Pan nie przeprosił za kłamstwa które Pan wypisywał na temat mojej osoby proszę mnie nie wołać.


Prosiłbym o wskazanie miejsca, w którym sklamałem, ale to by wymagało od ciebie jakiejkolwiek znajomości semiotyki i takich pojęć, jak treść, synonim czy kontekst, więc męczyć nie zamierzam.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Aha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli teraz muszę zgłaszać każdy wpis bo bojówka neuropy uzna że jestem hipokryta - wszyscy zdrowi w domu?

czyli plusowałeś ale się nie cieszyłeś. widzę, że mamy wykopowego Gowina XD...

A czemu miałbym się nie cieszyć. Co moja reakcja na ta treść ma wspólnego z tematem?
  • Odpowiedz
Aha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli teraz muszę zgłaszać każdy wpis bo bojówka neuropy uzna że jestem hipokryta - wszyscy zdrowi w domu?


@ediz4: czekaj. kiedy przeszliśmy do zgłaszania? do tej pory była rozmowa o zwracaniu uwagi...

Ale jeśli o mnie chodzi to jak o coś się już #!$%@? to staram się to zgłaszać jak tylko to widzę.
  • Odpowiedz
Sprawy światopoglądowe to sprawy polityczne. A Tym bardziej sprawy związane z imigrantami.


@ediz4: Nie, nie są to sprawy z natury polityczne. Możemy np. dyskutować o tym jak powinny wyglądać podatki w kraju - dopóki nie angażujemy w to głosów konkretnych polityków i programów partii to jest to dyskusja ekonomiczna, nie polityczna.

A gdzie napisałem że mi nie przeszkadza? Masz jeszcze jakieś projekcje?


No jeśli w jednym wpisie się o to
  • Odpowiedz
A czego według Ciebie? Czym jest ten podział?


@ediz4: Czysto światopoglądowy. Szczególnie odkąd niby prawicowa partia podnosi podatki i uprawia zaawansowane rozdawnictwo, podziały na prawicę i lewicę w sensie politycznym nie istnieją.
  • Odpowiedz
czekaj. kiedy przeszliśmy do zgłaszania? do tej pory była rozmowa o zwracaniu uwagi...

Ale jeśli o mnie chodzi to jak o coś się już #!$%@? to staram się to zgłaszać jak tylko to widzę.


@6c6f67696e: To jedno i to samo - często zgłaszam razem z komentarzem żeby autor wiedział kto go zgłosił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jeśli o mnie chodzi to jak o coś się już #!$%@? to staram się
e.....4 - > czekaj. kiedy przeszliśmy do zgłaszania? do tej pory była rozmowa o zwrac...

źródło: comment_Kz9yTq0qttlp6TQwixcfBx6YWuQu4HbS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz