Wpis z mikrobloga

Był ktoś na #strzelnica Emjot w #chorzow ? Kumpel chcial się ze mną wybrać pierwszy raz a ze mnie taki instruktor jak z procy armata, a chyba lepiej jak mu profesjonalista wszystko wytłumaczy. Są przyjaźnie nastawieni dla zielonych w strzelectwie? Jest jakaś dopłata? Czy w cenie amunicji ktoś mu pokaże co i jak? #strzelectwo pytam bo nie moge się dodzwonić od godziny do nich :(
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@mrooczilla tzn ktoś tam zawsze jest. To wiem. Ale szkolenia jako tako to osobna kwestia. Żeby wejsc i wypluć paczkę 9mm do tarczy nie potrzeba żadnego szkolenia. A mnie chodzi bardziej o to czy trzeba dopłacić w przypadku świeżaka. Który przyszedł rekreacyjnie popykać ale chce żeby mu wytłumaczono podstawy i traktowano jak dziecko ten pierwszy raz
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: czaje, wydaje mi sie ze jak sie nie ma uprawnien to jest obowiazakowe. druga sprawa ze w trakcie takigo szkolenie jestes obserwowany jak sie zachowujesz... bo moze lepiej nie dawac Ci broni do reki, bo sobie palniesz w leb albo komus obok. tak jak to bylo juz kilka razy na strzelnicach.
  • Odpowiedz