Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jam_nick: W tym wszystkim w sumie szkoda najbardziej dzieci. Bo nie oszukujmy się zawsze znajdzie się dzieciak który będzie sobie wyglądał przez okno obserwując co sie dzieje lub też nawet na wyjsciach gdzieś. Jednym słowem obrzydliwe. Sam bym nie chciał takiego czegoś zobaczyć przechadzając się.
  • Odpowiedz
@jam_nick: Tu jest taki myk prawny na nich: Policja w zasadzie nic im nie może zrobić sama z siebie a jeszcze dostaje przykaz ich pilnować żeby nikt im nie zniszczył tego baneru. Do spełnienia przesłanek art. 51 KW potrzeba kogoś w kim ten baner wywołał zgorszenie a policjant w czasie służby nie może czuć się zgorszony, więc trzeba podejść do radiowozu, powiedzieć że czujesz się zgorszony tym widokiem, dać się wylegitymować
  • Odpowiedz
@jam_nick: Że też mi się nigdy nie trafi taki na mieście, umiem sobie bełta strzelić na zawołanie, bym takiego najnormalniej w świecie obrzygał i zwalił na niego winę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jam_nick: na DTŚ w okolicy Biedronki był GIGANTYCZNY bilbord z płodem. Aż mi się niedobrze robiło, szczególnie, że pierwszy raz to widziałem wracając z różową ze szkoły rodzenia. Też uważam, że metoda jest idiotyczna.
  • Odpowiedz
whataboutism


@dar_piesni: Zielonkadupacichizm bo i tak polityczne zielonki żyją na tym portalu średnio tydzień.
A teraz właściwa odpowiedź -> obrzydliwe manifestowanie poglądów jest najczęściej ok jeśli to są poglądy które sami wyznajemy.

@Puter
  • Odpowiedz
@jam_nick Ale nie dyskredytujmy prawdziwych fundacji i nie nazywajmy tych pro życiowych grup fundacjami. To nie są żadne fundacje tylko zwykłe sekty. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
  • Odpowiedz
  • 0
Zawsze jak do mnie podchodzą i zaczynają gadać swoję, odpowiadam i szybko że jestem za aborcją. Trzaski słychać jeszcze przez parę chwil.
  • Odpowiedz