Wpis z mikrobloga

Tak oglądam te wpisy o #polak #nosaczsundajski i dochodzę do wniosku, że tylko ludzie pozbawieni samoświadomości mogą takie obrazki wrzucać.
Odczlowieczanie Polaków, nie tylko mężczyzn ale i patrzę że przeróbki nie omijają nawet dzieci.

Ale skąd się to wzięło? Od #testovirona, bohatera ludzi przegrzanych, którzy jak wywnioskowałem po rozmowach z nimi ich najczęstszym wspólnym mianownikiem jest nienawiści do Polski i swoje położenie finansowe które odzieczyli a różni się od krajów zachodu. Uważają, że przez swoją Polskość niemogą do niczego dojść i to jest przyczyną ich niepowodzeń.

Oczywiście gdy takich ludzi się wysłucha i zauważa, że pozory zgadzania się z nimi znikają i argumentuje że ich tok myślenia jest chory, zwyczajnie wszystko obracają w żart i podpisują to pod humor.

Ludzie którzy publikują te obrazki z małpami, najczęściej są chorymi ludźmi którzy swoje porażki podporządkowują miejscu swojego urodzenia. Stąd bawią ich obrazki obrażające ich narodowość. Są wymagający, uważają że państwo jest winne dawać im poziom życia, a nie oni sami go tworzyć.
  • 3
@consanto @Zarzadca Elita co zajmuje się wytykaniem przywar narodowych i wklejaniem do nich obrazku małpy podjęła dyskusję i po godzinach myślenia nad odpowiedzią wyrazili swoją dysaprobate. Tylu ludzi te same #!$%@?, że" ooo #!$%@? Angole to majom a ja ni mom. Żebym się urodził w Niemczech to byłoby bym był bogaty, a tu #!$%@?". I tak klepią te swoje formułki a ja nawet ich nie próbuje nakierowac, że takim #!$%@? nic nie