Wpis z mikrobloga

Mam traume do rankedów. Oto moja historia:

- Placementy mnie ulokowały w 26xx.
- Grałem duo rankedy z kolegą, raz lepiej raz gorzej, ale ostatniego mecza którego z nim grałem skończyłem na poziomie 248x.
- Po tym ostatnim duo grałem bardzo nieregularnie, dopiero się przemogłem 31 marca, wtedy grałem codziennie solo po 2-3 godziny competitive. Nie było łatwo, ale po 2 tygodniach wbiłem swój season high 2917 (16 kwietnia).
- Od tego momentu nie wiem co się #!$%@?ło, ale w 3 dni straciłem 400 SR. Dosłownie same przegrane gry z wyjątkiem 2 wygranych meczów, ja #!$%@? ale dołująca sprawa. Czaicie tylko 3 gry mnie dzieliły od diamentu. Teraz jak przegram jeszcze jedną grę to ląduje w Goldzie.

Tak mnie ta sytuacja #!$%@?ła, że teraz gram tylko Quickplaye ¯\_(ツ)_/¯

#overwatch
Overwatch-PL - Mam traume do rankedów. Oto moja historia:

- Placementy mnie ulokow...

źródło: comment_UJKUKe9Q9fm4nbmAQsqHl3yPF5j6WY3k.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Pndpkf: Ja przez 7 czy 8 czy ile jest już tych #!$%@? sezonów odbijam się od 29xx - raz chyba było 2980 czy coś takiego - i lecę nawet do 2300 i tak #!$%@? do #!$%@?. 99% solo.
  • Odpowiedz
@Overwatch-PL: dokładnie, od 5? Sezonów gram tylko placementy, przez to że w tym #!$%@? overwatchu jest system który będzie starać się wyrównać twoje winratio do 50%, to było właśnie to co zaobserwowałeś przegrywając te gry
  • Odpowiedz
@Overwatch-PL: „50%” istnieje, bo zawsze uderzysz w 'sufit' i się na nim zatrzymasz, ale nie ma tak, że system spycha Cię na 50%. Pewnie tak latasz, bo jak dobijesz wyższą rangę, to przestajesz grać Mercy i robisz „oho ho jestem pro tajger bon...hanzo” i Cię obijają po twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rewowler_Ocelot: W moim przypadku tak nie było. Wiem, że jestem słabym DPS i zostawiam to innym. Grałem w tym sezonie Moirą. Uprzedzając, nie jestem DPS Moirą, staram się 75% czasu leczyć. Zawsze mam złote leczenie, ale gdy widzę że jest okazja zabić /Tracer/Genji/Phara to się nie waham a przy okazji ładuję energię do leczenia.
  • Odpowiedz