Wpis z mikrobloga

Witam Mirki. Jak oglądacie polską telewizję w Niemczech? Po przeprowadzce niestety satelitą nie złapię sygnału. Drzewa zasłaniają. Pora się przerzucić na internetową. I tu się rodzi pytanie. Z jakiej i z czego korzystacie? Strony typu wizja.tv, może Kodi? Tylko jak jest z tym Kodi i wtyczkami? Nie są one przypadkiem p2p? Jeśli tak to nie chciałbym dostać listu z mandatem za p2p. Jestem ciekawy waszych doświadczeń. Jeśli chodzi o sprzęt to mam Smart TV, mogę też obraz przesyłać z tableta (Android) albo na siłę podpiąć stary PC pod TV.
Prawie zapomniałem. Mam jeszcze umowę z nc+ i tak naprawdę mógłbym korzystać z nc+go przez internet ale to tylko przez VPN. Co o tym myślicie?

#tv #polskatelewizja #telewizjaonline #kodi #wizjatv #niemcy
  • 11
@zdzisiek-bula: działa w Niemczech bez problemu, bez VPN'u ?
@szumek na tym vavoo jest telewizja z całego świata mam rozumieć? I w tym większość polskich kanałów? Tylko 100€ za ten ich dekoder to troche sporo wołają.
od wczoraj studiuje i nie podjąłem jeszcze żadnych kroków - temat rzeka.
nawet poczytałem na niemieckich forach i piszą różnie.
znajomy dostał jedno pismo za jeden film - nie wiem dokładnie jaki i z jakich źródeł ale sprawa się toczy poprzez adwokata do tej pory. przyszło mu do zapłaty 1100€... ja tego chcę uniknąć.
kto korzysta z Kodi w niemczech i ogląda polskie kanały już od paru miesięcy i do tej pory